Technologie

Samsung Galaxy S20 ailesinden sızan yeni teknik detaylarSamsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinden yeni bilgiler ortaya çıktı. Firmanın yeni amiral gemisi serisi hızlı şekilde detaylanmayı sürdürüyor.

11 Şubat tarihinde resmi olarak gelecek Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri gündemden düşmüyor. En son en az 12 GB RAM ile karşımıza çıkacağı aktarılan telefonlar, bu sefer spesifik olarak yeni bilgiler kazandı. Bu bilgiler ilk olarak ailenin en altındaki Galaxy S20‘den karşımıza çıkıyor. Kaynaklara göre bu modelde 6,2 inç Dinamik AMOLED ekran yer alıyor. Modelin önünde 10 megapiksel, arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde ise 12 megapiksel kamera bulunacak deniyor.  Bu modelin pili ise 4.000 mAh seviyesinde yer alıyor. Ailenin ortasındaki cihaz Galaxy S20 Plus ise 6,7 inç Dinamik AMOLED ekranla geliyor. Bu cihazın da önünde 10 megapiksel, arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde ise 12 megapiksel kamera bulunacak deniyor. Telefonların 5G sürümleri 800 dolar ve 900 dolar olacak yorumları da konuşulanlar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra içinse sızanlar şöyle

Daha önce de ortaya çıktığı üzere bu modelin arkasında beşli kurulum bulunuyor, bu kurulumun merkezinde de ISOCELL Bright HM1 isimli 108 megapiksel sensör yer alıyor. Kullanılan beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Ultra’ya 5x optik zoom ve tam 100x hibrit zoom (Kalite kaybı düşük olacak) getireceği bir kez daha aktarılıyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Bir de makro yani yakın çekime özel kamera taşıyabileceği söylenen Galaxy S20 Ultra, 8K 30 fps video çekecek ve 5.000 mAh pil taşıyacak sızıntıları da alıyor. Bu modelin 1.050 doları geçmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir ekranlı dizüstü


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!