Technologie

Samsung Galaxy S20 serisinden hem iyi hem de kötü 120 Hz detayıSamsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinin ekranlarına yönelik yeni bir bilgi daha paylaşıldı. Modellerin 120 Hz yenileme hızından hem iyi hem de kötü bir haber var.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri hep söylediğimiz gibi 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılıyor. Çok merak edilen aile, hatırlarsınız kısa süre önce sağlam kaynak Ice Universe tarafından yapılan kötü bir paylaşımla gündeme gelmişti. Kaynak Galaxy S20 ailesinin daha önce söylendiği gibi 120 Hz değil yine 60 Hz ekranla geleceğini söylemişti. Ancak daha sonra bunun bir yanlış anlaşılma olduğu ve modellerin ortak olarak 120 Hz ekrana sahip olacağı müjdelendi. Şimdi ise bu konuda hem iyi hem de kötü bir haber geldi. Yine Ice Universe‘e göre Galaxy S20 ailesinin 120 Hz yenileme hızı sadece FHD çözünürlükte kullanılabilecek. WQHD yani en yüksek çözünürlükte ise sadece 60 Hz kullanılabilecek. Yani en yüksek kalitede aşırı akıcı bir deneyim elde edilemeyecek. Bu biraz kötü görünüyor ancak yine de 120 Hz’in geliyor olması kullanıcıları fazlasıyla sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi video konusunda da çok iddialı olacak

Resmi ağızlardan gelen bilgilere göre telefonlar Snapdragon 865 işlemcilerinin verdiği gücüyle 8K 30 fps ve 4K 60 fps video çekebilecek. Burada özellikle 8K 30 FPS dikkat çekiyor. Ancak en çok kullanılacak hem depolama hem yüksek akıcılık için 4K 60 FPS olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin gelişmiş tablet modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!