Technologie

Samsung’un yeni akıllı saati ortaya çıktı; işte ilk detaylar – BB

Samsung Galaxy Watch akıllı saat
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni bir akıllı saat modeli üstünde çalışmaya başladı. Peki bu model tam olarak ne olabilir?

GalaxyClub tarafından bulunduğu kadarıyla Samsung “SM-R840” model numarasına sahip yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmaya başladı. Bu modelin şu an 330 mAh pille yolda olduğu haricinde hiçbir teknik detay bulunmuyor. Ancak elbette bazı tahminler var. Bu modelin karşımıza resmen Galaxy Watch 2 olarak çıkarılabileceği iddia ediliyor. Yani güncel model Galaxy Watch Active 2’nin üstüne Galaxy Watch Active 3 adıyla gelmeyeceği tahmin edilen bu yeni saat, fiziksel olarak döndürülebilir çerçeveye sahip Galaxy Watch’ın yerini alacak deniyor ve bu açıdan heyecan yaratıyor. Samsung’un en çok beğenilen modellerinden olan Galaxy Watch, biliyorsunuz kaslı yapısıyla çok geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Bu açıdan olası bir Galaxy Watch 2’nin de bu yapıda ve güncel donanımlarla ciddi şekilde ses getirebileceği tahmin ediliyor. Modelin yine yuvarlak tasarımı benimseyeceği de düşünülüyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat hangi özelliklere sahipti?

40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.  Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 5 tanıtımı


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!