Sozialen Medien

#Scooby Doo’nun Animasyon Filmi Scoob!’dan Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Scooby Doo’nun Animasyon Filmi Scoob!’dan Yeni Fragman Yayınlandı


Animasyon Scooby Doo filmi Scoob!’dan yeni fragman yayınlandı. Flintstones, Jetsons, Scooby Doo gibi animasyon yapımların yer alacağı Hanna-Barbera Evreni’nin ilk filmi olan Scoob!, 29 Mayıs’ta vizyona girecek.

Warner Bros., geçtiğimiz yıllarda DC ve Marvel’ın sinema dünyasındaki başarısının ardından Taş Devri –Flintstones, Jetgiller – JetsonsScooby Doo gibi çocukken severek izlediğimiz yapımların bir arada yer alacağı Hanna-Barbera Evreni (Hanna-Barbera Universe) isimli bir evren kurmak için harekete geçmişti.

Şirketin, Hanna-Barbera markası adı altında hayata geçirdiği ilk proje ise Scooby Doo’nun hikâyesini animasyon olarak izleyeceğimiz Scoob! filmi oldu. Animasyon Scooby Doo filmi Scoob!, aralarında Shaggy ve Scooby Doo’nun bulunduğu Mystery Inc. çetesinin, dünyayı Dick Dastardly ve onun kötü planlarından kurtarmak için Hanna-Barbera evreninin diğer kahramanlarıyla güçlerini birleştirmesini konu alıyor.

  #Sky Sharks – Die Haie heben ab: Deutscher Trailer zum Trash-Spektakel

Merakla Beklenen Scoob!, 29 Mayıs’ta Vizyona Girecek

Filmin seslendirme kadrosunda Frank Welker, Scooby Doo karakteriyle rolüne geri dönüyor. Scooby Doo’nun hem canlı aksiyon filmlerinde hem de çizgi film ve dizilerinde Shaggy karakterini seslendiren Matthew Lillard, bu filmin seslendirme kadrosunda yer almıyor. Lillard’ın yerine The Last Man on Earth dizisiyle tanınan Will Forte, Shaggy karakterine sesiyle hayat veriyor.

Frank Welker ve Will Forte ile beraber filmin seslendirme kadrosunda Mark Wahlberg, Zac Efron, Amanda Seyfried, Jason Isaacs, Gina Rodriguez gibi isimler de bulunuyor. Tony Cervone‘nin yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcıları arasında Harry Potter serisinin ilk iki filmine imza atan Chris Columbus yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Hailee Steinfeld’lı The Edge of Seventeen ile adını geniş kitlelere duyuran Kelly Fremon Craig kaleme alıyor.

  #Subject to Change – J.J. Abrams schickt uns auf einen realitätsverändernden Horrortrip

Merakla beklenen Scoob!,ülkemizde 29 Mayıs’ta vizyona girecek. Filmden yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"