Sozialen Medien

#Scott Derrickson ve Chris Evans, Bermuda Filmi İçin Bir Araya Gelebilir #SosyalMedya #Tv #BB

Scott Derrickson ve Chris Evans, Bermuda Filmi İçin Bir Araya Gelebilir


Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın yönetmenliğinden ayrılan Scott Derrickson, Bermuda Üçgeni’nde geçen aksiyon-macera türündeki Bermuda filmini yönetecek. Filmin başrolünde yer alması için Chris Evans ile görüşülüyor. 

The Exorcism of Emily Rose, Sinister ve Deliver Us From Evil gibi atmosferiyle ön plana çıkan başarılı korku filmlerine imza atan, Doctor Strange filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne adım atan Scott Derrickson, geçtiğimiz aylarda Marvel ile yaşadığı fikir ayrılıkları yüzünden Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ı yönetmeyeceğini açıklamıştı. Yaşanan bu gelişmeden sonra Scott Derrickson, yeni projesini belirledi. Variety’nin haberine göre Scott Derrickson, Bermuda Üçgeni’nde geçen aksiyon-macera türündeki Bermuda filmini yönetecek.

  #Sense8 ile Tanınan Brian J. Smith, The Matrix 4’un Oyuncu Kadrosuna Dâhil Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

Skydance Stüdyosu, 2013 yılından beri çekmek istediği filmi yönetmesi için geçtiğimiz yıllarda Sam Raimi anlaşmıştı ancak filmle ilgili herhangi bir adımın atılmamış olması Sam Raimi’nin projeden ayrılmasına neden oldu. Bermuda filmini yönetmekten vazgeçen Sam Raimi, şu sıralar Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ı yönetmesi için Marvel ile görüşmelerini sürdürüyor. Gelinen son noktada Scott Derrickson, dört yıllık bir aranın ardından Bermuda filmiyle beyazperdeye geri dönüyor.

Chris Evans, Scott Derrickson’ın Yeni Filmi Bermuda’da Rol Alabilir

Öte yandan filmin başrolünde Marvel Sinematik Evreni’nde Captain America’yı canlandırmasıyla adını geniş kitlelere duyuran, en son Knives Out filminde izlediğimiz Chris Evans yer alabilir. Yapımcı şirket ile Chris Evans arasındaki görüşmeler sürüyor.

  #Gefährliche Aktion bei “Borat 2”: Star musste vor wütendem Mob fliehen

Geçmişte çok sayıda uçak ve geminin kaybolduğu bölge olan Bermuda Üçgeni’nde geçen filmin konusuyla ilgili detaylar gizli tutuluyor. Scott Derrickson ve yönetmenin önceki filmlerinde birlikte çalıştığı C. Robert Cargill, daha önce Chris McKenna ve Erik Sommers’ın yazdığı senaryoyu yeniden yazacak. Aynı zamanda ikili filmin yürütücü yapımcılığını da üstlenecek. Yönetmeniyle merak uyandıran filmle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"