Allgemeines

#Sedat Peker; „Ben Ergen miyim? Üç Beş Müptezeli Vurduracağım!“ #SosyalMedya #Tv #BB

Sedat Peker; „Ben Ergen miyim? Üç Beş Müptezeli Vurduracağım!“

Sedat Peker Tehdit Videoları ile İlgili Ne Söyledi?

Sedat Peker son günlerde sosyal medyada kendisine karşı yapılan hakaret ve tehdit dolu videolarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. „İsterseniz 80 milyonu bana küfrettirin, ben ergen miyim gidip o videolardaki üç beş müptezeli vurduracağım! Oradan bakınca gerizekalı gibi mi gözüküyorum. O sokak takımına, o çır çır böceklerine, zavallı uyuşturucu bağımlısı müptezellere söylemiyorum, onları organize eden arka plandaki çakallara söylüyorum. Biraz kitap okuyun o zaman beyniniz çalışır. O zaman bana layık düşman olabilirsiniz’’ ifadelerini kullandı.

Sedat Peker Gözaltına mı Alınacaktı: „Uçağım 1 Saat Bekletildi!“

Ayrıca Peker yurtdışına çıkarken uçağının 1 saat havalimanında bekletildiğini ve gözaltına alınacağını düşündüğünü söyledi. Bir takım insanların sokaklarda dedikodular çıkararak bir takım şeyleri hedeflediklerini dile getirdi.

Sedat Peker yayınlanan videoda başkaca da önemli açıklamalarda bulundu. İşte Sedat Peker’in açıklamasını içeren videonun tamamı;

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"