Allgemeines

#Sedat Peker; ‘’Fuhuş Salonu Çalıştırandan JÖH Komutanı Olmaz!’’ #SosyalMedya #Tv #BB

Sedat Peker; ‘’Fuhuş Salonu Çalıştırandan JÖH Komutanı Olmaz!’’

Sedat Peker yayınladığı bir videoyla sosyal medyadan kendisini tehdit eden Cenk Çelik ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. İnternette ağır makineli silahlar ve resmi üniformalarla görüntüleri olan Cenk Çelik’in Fetücülükten TSK’dan ihraç edilen bir tanıdığı sayesinde söz konusu videoları çektiğini iddia etti.

Peker ayrıca Cenk Çelik isinli şahsın fuhuş yapılan masaj salonu sahibi olduğunu iddia etti.

İşte Peker’in O Açıklamaları;

JÖH Komutanı Falanca Bir Kişi Şahsıma Hakaretler Ediyor

Kıymetli dostlarım bu konuya biraz sonra değineceğim. Bakan beyle ilgili bu konuda işadamı dostumun böyle bir şey olmadığını söyleyip, araştırmalar neticesinde bu konuyu, bu konuyla ilgili herkesi yanımızdan kovduktan sonra şöyle bir gelişmeler oldu. Çeşit çeşit farklı insan türleri, ben onlara ‘Mahlukat’ demenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Yok, JÖH Komutanı falanca bir kişi… Şahsıma hakaretler ediyor, ediyor, ediyor… Bu JÖH Komutanı olan kişinin resimleri var. Kurgu daha önceden ayarlanmış. Yanında subaylar, askerler, ağır otomatik silahlar, bunda askeri rütbeli kıyafetleri, birçok resim… Dedim ya bu kurgu daha önceden hazırlanmış…

Ortak Özellikleri ‘Uyuşturucu’

Bakan beyle ilgili olan olay neticeye varmazsa, devreye sokulmak üzere bu hazırlanmış. Bu şahıs kimdir diye, ‘Araştırın’ dediğimde daha önce bir iftar yemeğimde resim çekilmek için yanıma gelen bir kardeşi var. ‘Bu kardeşler kimler?’ diye araştırdığımda ortak özellikleri uyuşturucu kullanıyor olmaları, zaten sabıkası uyuşturucu satıcılığından sabıkası var. Ayriyeten de cinsel olayların yaşandığı masaj salonlarıyla ilgili, internetten de arandığında görüleceği üzere kendisinin maceraları var. Dükkan kendisinin…

Bizi Sevenlerle Bunu Yemezler

Şimdi siz bu adamı alıp, yanında birçok subay, JÖH kıyafeti ve Sedat Peker’e saydırıyor. Bu video yayınladığında ne düşünüyorsunuz, ‘askeriye Sedat Peker’e karşı…’ Bizi sevenlerle bunu yemezler, o ayrı ama şimdi yapmak istedikleri küçücük, ceviz kadar beyinleriyle yapmak istediklerini anlatacağım.

Fuhuş Salonları Çalıştıranlardan JÖH Komutanı Olmaz

Şempanzede olan beyin bu planları yapanlardan daha çoktur. Malzemeyi iyi bulamamışsınız. Fuhuş salonları çalıştıranlardan, uyuşturucu satıcısı olmaktan, sabıkalı olanlardan JÖH Komutanı olmaz. Ancak bir araştırdım. O resimlerde ağır silahlar, tüfekler, makineli tüfekler… Bunlarla ilgili tahkikat başlatılmış mı? Yok…

Subay Kıyafetleriyle Askerlerin İçinde Uyuşturucu Satıcısı…

Garibim uzman çavuş arkadaşlar, garibim Mehmetçikler bizle ilgili iki tane güzel kelam ettiler diye, bütün hepsiyle ilgili tahkikat yaptılar biliyor musunuz? Çoğuna ceza verdiler benimle ilgili iyi şey söyleyen askerlere… Bunu biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz, ben de söylemedim. Heyhat iki tane iyi söz söylediler diye onlara tahkikat, ceza; tüfeklerle, subay kıyafetleriyle askerlerin içinde, uyuşturucu satıcısı, fuhuş salonu çalıştırıcısı, buna tahkikat yok!

Fetö’den Meslekten Atılma Bir Generali Tanıyor

Sayın cumhurbaşkanımızın güze bir sözü var. Şöyle der: ‘Kimler, kimlerle beraber?’ ben de gerçekten bu olaylarda, kimlerin, kimlerle beraber olduğunu anlayamıyorum. ‘Peki bu adam oraya nasıl gitmiş?’ diye bunu araştırdım, FETÖ’den meslekten atılma bir tuğgenerali tanıyor, tümgeneral de olabilir.   Bu generalle olan yakınlığından dolayı oraya gitmiş, bu resimleri çekilmiş.

Bunları Türk Devleti Bilemiyor mu, Bulamıyor mu?

Ya bunları Sedat Peker olarak, Sedat Peker’in gözle görülmeyen ordularının mensupları olarak biz biliyoruz da koskoca yüce Türk Devleti, Allah aşkına bilmiyor mu? Bilemiyor mu, bulamıyor mu? Bunların cevabını da sizlere bırakıyorum.

Polislikten Atılmış Bu Bayan

 Kıymetli dostlarım, bu videonun akabinde yeni bir video, bir bayan… Polislikten ayrılma diyorlar. Gayri ahlaki yaşantısından dolayı polislikten atılmış, internetten araştırıldığında, nerdeyse porno filmi çıkacak kadar kendisinin cinsel sapkınlıkları olan bir kişi, geceleyin kafası güzelken, uyuşturucu almak için milleti aradığı ses kayıtları…

Bu Bayan Vatanseverlere Sesleniyor

Tüm bunları ortada olan bir kişiyi, neymiş efendim falanca kez, o da vatanseverlere sesleniyor, ben izlemedim. Gittiğim mitinglerde 30 bin kişinin olduğu yerlere gelip, saatlerce resim çekilmek için bekleyen bu bayan, benimle görüşmek için evimin önüne gelip, saatlerce bekleyen, görüşemeyen bu bayan vatanseverlere sesleniyor. Benimle ilgili ‘10 gün’ demiş.

Şikayet Dilekçesi Verdiriliyor

Kıymetli dostlarım, kıymetli kardeşlerim size bir şey söylemek istiyorum. Bu bayanın o videosu yayınlanmadan 7 gün önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığında şikayet dilekçesi verdiriliyor. Yanında bazı polisler de var. Adliyede yoklar, dilekçe öncesi görüşmede varlar… Diyorlar ki dilekçede, ‘Sedat Peker arabamı kurşunlattırdı. Bu yüzden dolayı hayati tehlikem var. Bize kötülük yapacak.’ Tabi bunu benim bildiğimi kimse bilmiyor. Ama dedim ya,  ‘doğruların gözle görülmeyen orduları vardır.’ Tam zamanında yetişirler. 7 gün sonra da bu bayanın videosu.. Artık beni seven insanlar çıldırırcasına bana kırgınlıklarını iletmeye başladılar, ‘Allah aşkına sen eskiye dön, bunları biz geriye döndürelim…’ Dedim, ‘olmaz’, ‘görmüyor musunuz bir tuzak’ dedim, dilekçe verdirdiler dedim, bunu açık hedef yaptılar dedim, siz buna bir şey yaptığınız zaman, ‘eski bayan polis memuruna bilmem şu yapıldı, bilmem bu yapıldı, zaten daha önce de verdiği dilekçede hayati tehlikesi varmış diye dilekçe verdi’

Evet Konum Dediği Yerde Duruyor Ancak…

Ve aynı şekilde JÖH Komutanı konum atıyor diyor ki, ‘Ben şuradayım, hadi gelin bakalım’ diyor. Sadece oradaki esnaflara sordum. Bu olay nedir? Esnaf arkadaşlarımız da bu olayı araştırdılar. Evet konum dediği yerde duruyor. Ancak 40 metre ötede de bir polis otosu duruyor.

Semt Çocuklarına Sesleniyorum

Kıymetli dostlarım, özellikle de semt çocuklarına sesleniyorum, özellikle de delikanlı alemini kovalayan kardeşlerime sesleniyorum. 25 senedir sokaklarda iddiam yok, ben mafya değilim, ben kabadayı değilim, 25 sene evvel de sokaklarla ilgili iddiamı da bitirip, kendimce doğru olduğuna inandığım siyasi görüşe hizmet etmek için bir yolculuğa çıkmış arkadaşınızım, dostunuzum, kardeşinizim.

Delikanlılığın Hangi Raconunda Var?

Heyhat Allah aşkına Fethullahçı Terör Örgütü’nün veya şu, bu sebeple birilerinin hizmetine girmiş, derin devletçilik oynayan bazı çakalların hizmetine girmiş veya onlarla beraber iş yapan, polisin de bir kliği tarafından desteklenen bu kişilerle ilgili yine diyorum semt çocuklarına özellikle soruyorum: delikanlılığın hangi raconunda var,

Operasyon İzni Almaya Çalışıyorlar 

Polisle beraber tuzak kurmak hangi raconunda var, küfür edip, kafir edip, ilerde polisi bekletip, bir şey yapmaya gittiklerinde Sedat Peker’in adamları, sonra da benim için almaya çalıştıkları bir izin var. Operasyon izni almaya çalışıyorlar.  Dosyayı tekabül ettiremediler. Bu sebeple de bu tip olaylar yapıp, birkaç kişiyi vurmamızı bekliyorlar. Onlara şunu söyledim, ‘Dünyadaki en tehlikeli örgütlerle, savaşırken ömrü geçmiş bir adam, 3-5 tane çar çakaldan korkar mı? Benim zekama güvenin kardeşlerim, Allah aşkına kendinizi tutun ’ dedim.

Tuzak Kuruyorlar

Onların uyuşturucudan almış olduğu cesareti, siz dua ederken, namaz secdelerinizden aldığınızı biliyorum. Namaz kılmayanlarınızın da doğarken Allah’a şükürler olsun diye o cesaretle doğduğunuzu da biliyorum.  Ancak ne olur bir şey yapmayın, tuzak kuruyorlar. Bizi zor durumda bırakmak için… Bir taraftan vatanseverlere sesleneceksin, 10 gün içinde seni gelip alacağım, ama 7 gün önce de tuzak kurmak için İstanbul Adliyesi’ne gidip, şikayet dilekçesi vereceksin!

Bir Emirle, Bir Dakikalık Araştırmayla Anlaşılabilir

Ben zaten bunların beyinsiz olduğunu biliyordum da bunları yönlendirdiğini zannedenlerde de hiç beyin olmadığını anladım. Ben bu yolları yemem oğlum.. Ancak şunu da söyleyeyim, yapmış olduğu telsiz konuşmasıyla, 15 Temmuz gecesi darbenin tersine dönmesini sağlayan bir müdürün yönettiği İstanbul’da, ‘FETÖ’cü polisler var’ demek, kendisine saygısızlık olacağı için böyle bir şey demiyorum.  Ancak benim anlattığım bu olayların doğru olduğu da, sadece bir emirle, bir dakikalık araştırmayla anlaşılabilir. Bu açıklama yapılmadan önce bu dilekçe verilmiş mi? Gündüz Akkuş isimli kişi ne yapmış, hangi polislerle dilekçeyi vermeden önce görüşmüş? Bunlar çok kolay tespit edilecek şeyler.. Ortada bir gerçek var.

Devlet Yetkilisi Tuzak Kurar mı?

Ve bunun ötesinde bir tane kuaför kardeşimizi traş yapmak için emniyete getirtiyorlar. Normalinde kuaförler kapalı olduğu için bir kişiyi alıp getiriyorlar. Çocuk oradaki konuşmayı duyuyor. Oradaki birkaç polis konuşurken, ‘kesin bunlara saldırı yaptırır, biz de bunları paketleyeceğiz’ diyor. Hani bunun delikanlılığı… Devlet yetkilisi tuzak kurar mı? Böyle Devlet yetkilisi olur mu?

Lan Kan Görseniz Bayılırsınız

Ya öbür taraf.. ‘delikanlıyım, 10 güne kadar bir adam gelecek şey yapacak…’ Lan bırak… Siz çoluk çocuksunuz.  Lan kan görseniz bayılırsınız siz sahtekarlar… Ama polisle işbirliği yapıp, delikanlılık aleminde geziyorsunuz. Ulan çakalsınız, siz çakal… Delikanlılığın raconlarında böyle bir şey yok.

Kaynak: akgazete.com.tr

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"