Allgemeines

#Sedat Peker’in Annesiyle İlgili Paylaşımı Duygulandırdı! #SosyalMedya #Tv #BB

Sedat Peker’in Annesiyle İlgili Paylaşımı Duygulandırdı!

Üniversite eğitimi için bir süredir yurtdışında bulunan Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayarak Türkiye gündemini sarsmıştı.

Bu paylaşımın ardından Sedat Peker’den yeni bir paylaşım geldi. Bugün annesinin ölüm yıl dönümü olduğunu dile getiren Peker “Sevgili Annemi vefatının 11. Sene-i Devriyesinde hasretle anıyorum. Hakkım olduğu halde cenazeye katılmam için bana izin vermeyen fetöcü savcı ve hakimlerine ise hakkımı helal etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Özür Notu’da Paylaştı!

Sedat Peker yaptığı paylaşımda bir de özür notu paylaştı. Peker bir önceki paylaşımında sinirlerine hakim olamadığını ifade ederek “Bir önceki paylaşımımda sinirlerime hakim olamayarak kullandığım bazı müstehcen kelimelerden dolayı tüm bayanlardan ve yaşı küçük kardeşlerimden özür diliyorum… Umarım beni affedebilirler…” dedi.

  #Macbook Air Fiyatı & Teknik Özellikleri ve Detaylı İncelemesi

İşte Sedat Peker’in O Paylaşımı;

Sevgili Annemi vefatının 11. Sene-i Devriyesinde hasretle anıyorum.

Hakkım olduğu halde cenazeye katılmam için bana izin vermeyen fetöcü savcı ve hakimlerine ise hakkımı helal etmiyorum!

-ÖZÜR NOTU-

Bir önceki paylaşımımda sinirlerime hakim olamayarak kullandığım bazı müstehcen kelimelerden dolayı tüm bayanlardan ve yaşı küçük kardeşlerimden özür diliyorum… Umarım beni affedebilirler… Bir mazaret asla olamaz ancak beni o sözleri söyleyecek noktaya getirenler RAHMETLİ ANNEM de dahil olmak üzere tüm aile fertlerime çok daha kötülerini söylemişlerdi…

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"