Sozialen Medien

#Sefirin Kızı dizisinde iki farklı yol var! #SosyalMedya #Tv #BB

Sefirin Kızı dizisinde iki farklı yol var!

Star TV ekranında izleyicilerle Pazartesi akşamları buluşmakta olan Sefirin Kızı dizisinin 12. yeni bölümü 9 Mart Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde yeni bir planın izlerini göreceksiniz.

Sancar ve Akın arasındaki büyük kapışmayı önlemek için Nare ve Gediz planlar yapacak. Dizide senaryo bağlamında iki farklı yol görünüyor. Sancar ve Akın, birbirlerine doğru yürüdükleri bir yola girerler. Bir diğer yolda ise Nare ve Gediz bulunuyor. İkili, onları karşılaştırmamak için canhıraş bir mücadeleye içine girecekler…

İnsanların zaaflarını kullanmakta bir sınırı olmayan Akın, topal biriymiş gibi davranarak Zehra’yı adım adım tuzağına çeker. Zehra’nın kader ortağını bulma heyecanı, en çok Kavruk’un canını yakar.

  #Zümrüdüanka 11.Bölüm Fragmanı ve Özeti izle

Akın Zehra’ya tuzak kurarken, bir tuzak da ona kurulmaktadır. Güven ve Kerem, Akın’ı kirli bir açık artırmaya koyarlar. Eğer açık artırmayı Nare ve Gediz kazanırsa Akın’ın sonu hapis, Sancar kazanırsa mezar olacaktır.

Nare, asla affetmeyeceği bir adam uçurumun kıyısında yürürken aşağı bakmasın diye kendini parçalarken bir sinir krizi geçirir. Ama bu kriz, Sancar’ı uçuruma daha da yaklaştırır.

Sonuna giden o ince ve uzun yolda, Sancar’ın bir ayağı kıyıda, bir ayağı boşluktadır ve Nare Sancar’ın inandığını, tek bir kelimeyle anlayacaktır.

Sefirin Kızı dizisinin 12.yeni bölümü 9 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

  #Horror Weihnachtsfilme: Unsere 24 Top-Filme für Grusel an den Feiertagen

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"