Sozialen Medien

#Sefirin Kızı dizisinin dönüşü muhteşem oldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Sefirin Kızı dizisinin dönüşü muhteşem oldu!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam 20 ABC1 ve TOTAL kategorilerinde birinci oldu. Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan 12’nci bölümüyle; 20 ABC1’de 8,81 izlenme oranı, 18,67 izlenme payı ve TOTAL’de 8,49 izlenme oranı, 18,76 izlenme payı ile birinci oldu. Dizi AB grubunda ise Yasak Elma ve Fox Ana Haber’in ardından 3. sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz 2 hafta Sefirin Kızı dizisinde bir düşüş ve senaryoya yönelik de eleştiriler gelmişti. Dizinin aşağıya doğru inişte olduğu imajı vardı. Ancak 12.bölüm bu imajı yırtıp attı.Sefirin Kızı, Sancar ve Nare’nin duygu dolu hesaplaşmalarının da etkisi ile yeniden yükselişe geçti. Sadece reytinglerde değil sosyal medyada da dizi çok konuşuldu.

  #Evdeyken Kilo Almamak İçin 5 Öneri #SosyalMedya #Tv #BB

Öte yandan, ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#Nare’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti. Nare’nin yanı sıra Neslihan Atagül etiketi üzerinden de oyuncuya binlerce mesaj ile övgülerde bulunuldu, sayısız iltifat yapıldı.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı’nda; Engin Akyürek; ‘Sancar Efe’ karakterine, Neslihan Atagül Doğulu ise ‘Sefirin Kızı Nare’ karakterine hayat veriyor. Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"