Sozialen Medien

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Sevgili mi Olacak, Sancar Ne Yapacak?

Sefirin Kızı dizisinde güzel bir hikaye izlemeye başladı ve pazartesi akşamları oldukça iyi bir rekabet ortaya koydu ve Çukur dizisinin hükümranlığı yavaş yavaş sona ermeye başladı. Bizde Sefirin Kızı dizisinde Sancar ve Narenin güzel aşk hikayesine katılan Gediz ile Narenin durumunu bu konuda irdeleyeceğiz ve madem Sancar Menekşe ile evlendi acaba Nare de ona misilleme yapıp Sancarın sadıçı olan Gediz ile evlenir mi diye merak edip soranlara yazalım dedik.

Sefirin Kızı Nare ile Gediz sevgili mi olacakSefirin Kızında Nare ile Gediz Sevgili mi Olacak?

Elbette böyle bir ihtimal var hemde oldukça yüksek bir olasılık. Çünkü Sefirin Kızı 4. bölümde Menekşe ile Sancar gerdeğe girecekler ve dizide olanlar olacak. Düğün gününden beri karısının yanına gitmeyen Sancar onu ihmal ettiğini görmüş ona karşı olan vazifesini de yapmak istemiş ancak diğer yandan yüreği yaralı Nare bu durumda metres olacak hali yok ya, oda mecburen Gedizin yoğun ilgi ve alakası ile karşı karşıya kalmıştır.

Gediz burada en önemli aktör olacak ve aslında sadıcı ve çok yakın arkadaşı olan Sancarin sevdiceğini eski bir efsaneye göz dikme demeyelim ama belki de Sancarın onu yalnız bırakmasına üzülerek onun yalnız kalmaması için ve güzelliğinden etkilenerek birazda Sancara kızdığından inadına Nareye yakınlaşmaya başlar.  Bu yakınlık bir süre sonra Sancar tarafından anlaşılsa bile hem Nare hem de Gediz artık Sancar evli birisi olması gerektiğini hatırlatırlar ve Sancarın Gediz ile Nare arasına girmesine engel olurlar.

Elbette hem Nare hem de Gediz Sancarı böyle bir olayda karşısına almak istemezler ancak hayatın akışı birazda onları zorlar. Hatırlarsanız ilk bölümlerde Gediz Nareye evini açar, açmak zorunda kalır belkide. Derken ona çok yakın hisseder kendini, Nare ise kızından başka ilgi duyduğu bir şey yoktur ancak Sancarın onu yarı yolda bırakması ve kendisine sahip çıkmaması nedeniyle adeta yaralı bir kuş gibidir. Resmen alaca kuş..

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenir miSefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenir mi?

Alaca kuş Nare Gedizin kendisine duyduğu ilgiden oldukça memnun ancak bu durumda en çok Sancarın kıskanmasından dolayı mutlu olur. Onun yeniden evlenmek yuva kurmak gibi bir düşüncesi olmasa da Gedizin ısrarcı tutumu ve sancarın Menekşe ile devam edecek olmsı onuda çaresizliğe iteler. Bu çaresizlik onu Gedize yaklaştıracak. Ha Sefirin Kızı Nare ile Gediz evlenir mi sevgili mi olur derseniz bence evlenmezler çünkü bir efsane var ortada. Bu efsaneye ihanet edeceğini düşünmüyorum Narenin, her ne kadar istemeden de olsa Sancar ihanet etmiş gibi görünse de..

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Evlenir mi? sorusuna ben bu şekilde evlenmeyeceklerini düşünüyorum. Ancak hayat bu hiç belli olmaz, ayrıca senaristin aklından neler geçiyor kimse bilemez. Belki Sancara inat Nare ile Gedizi evlendirecek ve Sancarı kıskançlıktan çatlatacak. Ama arada Melek var birde. Melek olunca işler değişiyor. Bakalım Melek için nare her şeyden vazgeçip sadece Sancarı bekleyecek mi yoksa Gedizden gelen ısrarlar karşısında daha fazla direnemeyip ona yakınlaşacak mı Sefirin Kızı Nare ile Gediz Sevgili mi olacak yoksa evlenecekler mi ilerleyen bölümlerde izleyip göreceğiz.

Ancak Sancar yaptığı hataları bir bir anlayıp sevemediği ama evli olduğu Menekşe ile yolunu ayırabilirse belki o zaman Nare ile yeniden bir araya gelmek için adımlar atabilir. O zaman da Gediz Nareyi bırakır mı o kadar yakınlaştıktan sonra Nare ile Gediz ayrılır mı bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var ki Sancar’ın odunluklarına karşı Gediz ve Nareyi birbirine yakıştıran arkadaşlar güzel bir klip hazırlamışlar. Bizde sizlerle paylaşalım istedik.

Sefirin Kızı Nare ile Gediz Sevgili mi olur yoksa Nare ile Gediz evlenir biraraya mı gelir zamanla göreceğiz. Sizlerde bu konu hakkında aklınıza gelenleri aşağıya yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizce Sefirin Kızı Nare ile Gediz Sevgili mi olacak yoksa evlenecek mi? Yorumunuzu bekliyoruz. İşte Gediz ile Nare için hazırlanan o klip..

Bir başka Nare ve Gediz klibi daha yayınlandı. Bu gidişle Sefirin kızı senaristinden önce hayranları Nare ile Gedizi biraraya getirecekler..

Peki Gediz ile Nare nerden yola çıktılar diye merak edenler olmuştur. Hatta izleyiciler Sancarın kesinlikle Nareyi haketmediğini kesinlikle Gediz ile Nare olması gerektiğini belirten mesajlar yorumlar yazıyorlar. İşte bir yorum: Sancar’ın Nare’ye olan aşkına inanamıyorum. Gerçekten seven biri böyle bir durumda deliler gibi sevdiğine inanır, en azından onu anlar, dinler. Milletin dediğine inanmaz. Sancar, Nare’yi hiç hak etmiyor.

Yorum 2: ben sancar efe’nin aşkına inanmıyorum arkadaş seven insan her şeye rağmen güvenir sen o kadar evlen düğün gecesi kızı kov hangi erkekliğe sığar tamam çok sevmiş olabilirsin ama aşk şüphede kalmak değildir her şeye rağmen sevdiğine güvenmektir nareyi ilk o uçurumdan sancar efe itti şimdi gediz nareyi tüm acılarından kurtarmaya geldi.. Düştüm bu sahneye Nare’nin yaşadıkları duyup gözyaşlarını tutamayan Gediz’e. İşte o sahneler:

Son bir klip daha paylaşalım sizlere. Nare ile Gediz aşkının ne kadar imkansız olduğunu hele evlenmelerinin mümkün olmayacağını adeta bu klip haykırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=90wVHNI-fBc

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"