Sozialen Medien

Seksenler 2020 Mayısta Final mi Olacak, Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam mı Edecek?

Seksenler dizisi 2020 yılında Mayıs ayında final mi yapacak yoksa 2020-2021 sezonunda devam edecek mi bu konuda seyircilerden oldukça fazla sorular geliyor biz de bunlara yanıt vermek için bu sayfayı açmış bulunuyoruz. TRT 1 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve günlük olarak yayınlanan Seksenler dizisi 7’den 70’e herkesin sevdiği dizilerden birisi haline geldi bile. Ancak Seksenler dizisinin reytingleri beklenen düzeyde olmayınca acaba 2020 Mayıs ayında final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 2021 yılında da devam mı edecek soruları merak edilmeye başlandı.

Seksenler 2020 Mayısta Final mi Olacak

Seksenler Dizisi 2020 Mayıs’ta Final mi Olacak?

Öncelikle Seksenler dizisinde bazı eksiklikleri öncelikle belirtmek gerekiyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda oldukça önemli bir karakteri canlandıran Serhat Kılıç Ergun plak olarak bildiğimiz karakterin bu sezon olmayışı seyirciler tarafından oldukça büyük bir istek haline gelmişti. Ayrıca Çağatay karakterini canlandıran İlker ayrık da Seksenler dizisi ne bir türlü girmeyince seyirciler eski karakterlerin diziye dahil olmasını ve senaryo da birtakım yenilikler beklediklerini yazmaya başladılar.

Seksenler dizisinde özellikle senaryodaki sıradanlık bir türlü açılamadı. Dizi her ne kadar yeni karakterler gelmeye devam etse de Seksenler dizisinin tekdüzelikten kurtulamadığı benzer konuların tekrar ettiği hatta diyalogların bile birbirine çok yakın oldu ve bu da izleyiciyi zamanla sıktı bu yüzden de reytingler bir türlü artmadı hatta zaman zaman azaldığı bize gelen bilgiler arasında. Hal böyle olunca Seksenler dizisi acaba 2019-2020 sezonunun sonunda yani Mayıs 2020’de biter mi yoksa reytingleri düşük olsada TRT ekranlarında yayınlanmaya devam edip 2020-2021 yıllarında da yeni sezonda TRT ekranlarında devam eder mi oldukça merak ediliyor.

Seksenler Dizisi final mi sezon finali mi

Seksenler Dizisi 2020 de Final mi Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam edecek mi?

Her ne kadar bazı oyuncular olmasa ve senaryo tekdüze olsa da yine de ailecek izlenebilecek seviyeli dizilerin başında geliyor Seksenler dizisi. Diğer birçok dizi maalesef Türk aile yapısına uygun olmadığı için aileler gönül rahatlığı ile izleyebildikleri çok fazla dizi bulamıyor. Bu nedenle ailecek izlenebilecek ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte Gönül rahatlığıyla izleyebilecekleri bir dizi olarak Seksenler hem geçmişimizi yansıtan hem de günümüze zaman zaman atıklarda bulunan bu güzel dizinin uzun süre devam etmesini gönlümüz arzu ediyor.

Bu konudaki son kararı TRT ile mint yapım ortaklaşa büyük ihtimalle nisan ayında vereceklerdir. Çünkü TRT böylesine iyi bir aile dizisini hem de Türk aile yapısına uygun çoluk çocuk izlenebilecek bir dizi elbette kanalında görmeye devam etmek istiyor ancak dizinin beklentilerin altında kalması ve reytinglerinin biraz düşük olması dizi maliyetlerinin yüksek olması dolayısıyla dizinin özel kanallar olsa çok fazla devam etmeyecek ancak TRT gibi bir devlet kanalında devam edebileceğini gösteriyor. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda TRT büyük ihtimalle Seksenler dizisinin çok yüksek reytingler almasa bile devam etmesini isteyecektir.

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Seksenler Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam mı Edecek

TRT ekranlarında hafta içi her gün saat 17.00 da ekrana gelen Seksenler dizisinin almış olduğu reytingler beklentilerin bir hayli altında kalınca Seksenler dizisinin geleceği de merak konusu olmaya başladı. Alınan son reyting sonuçlarından sonra Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2020 Yılında mı Seksenler Final yapacak erken final mi olacak gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Seksenler dizisi yeni sezonu büyük bir heyecanla başladı. İlk kez Ocak 2012’de yayınlanan Seksenler dizisi final yapmasının ardından 2019 yılında tekrar yayınlanmaya başladı. Merakla beklenen önceden saat 20:00 da yayınlanan Seksenler dizisi yeni yayın döneminde saat 17:00 da başladı. Haber saatinden önce yayınlandı. Bu da onun reytinglerini etkiledi. 

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Seksenler dizisi yayın dönemine başladı ve hafta içi her gün yayınlanıyor. Bu yüzden de günlük dizi olarak yayınlanıyor. Günlük dizilerin reytingleri çok yüksek olmuyor genelde çünkü hafta içi her gün bir diziyi takip etmek zor oluyor. Her gün izlenme oranları değişiklik gösteren Seksenler dizisinin reytinglerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Final yapacak mı bilgilerini paylaşacağız.

Seksenler dizisi yeni yayın döneminde nasıl reyting aldı? Reyting grafiği başarısı ne durumda;

Sıra Tarih RTG (%)
20. Seksenler 28 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
24. Seksenler 25 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
25. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
20. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
24. Seksenler 23 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 2
32. Seksenler 22 Ekim 2019 Salı Reytingleri 1
29. Seksenler 21 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
27. Seksenler 18 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
21. Seksenler 17 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
41. Seksenler 16 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 1
8. Seksenler 14 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 4
7. Seksenler 11 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 4

Seksenler dizisi yeni sezonunda reytingleri düşük seyrediyor. En iyi reyting oranı 20. sıra olan Seksenler dizisi sadece yayın dönemine başladığı 11 ve 14 ekimde 7. ve 8. sırada yer almış. Sonrasında reyting sıralaması çok düşük. Çünkü haberlerden önce diğer kanallarda da izlenebilecek günlük dizi ve programlar yer alıyor. Seksenler dizisinin yayınlandığı saatte diğer kanallarda neler var? Rakipleri hangi dizi ve programlar; Kanal D de Arka Sokaklar, Show TV de haftalık dizilerin tekrarları, Atv de Esra Erol, Fox tv Zuhal Topal, Tv8 de Yemekteyiz dizi ve programı yer alıyor.

Seksenler dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Seksenler dizisi ne zaman final yapacak? Seksenler dizisi reytingleri bakacak olursak yakın zamanda final yapabilir diyebiliriz. Ancak Trt1 in böyle bir kararı yok. Trt1 çok sevilen Seksenler dizisi için final kararı alır mı şimdilik bilemeyiz. Seksenler dizisi reytingleri düşük olsa da izleyenleri tarafından sevilen bir dizi ve gerçekten ailecek ekran başına oturup izleyeceğiniz nadir dizilerden.. Eski aile kültürü birlikteliği dayanışmasını görmek ve çocuklarınıza örnek olsun diye izlemek izletmek çok güzel oluyor.

Seksenler dizisi haftalık diziye dönerse eskisi gibi reytinglerinde artış olur mu? Haftalık diziler arasında reytingleri nasıl olur daha mı düşer? Seksenler dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Seksenler dizisi sizce bitmeli mi? Yoksa reytinglerinde artış sağlar mı ?

Seksenler Dizisi final mi sezon finali mi yapacak?

Seksenler dizisinin yayınlandığı TRT ile Birol Güven arasında nasıl bir anlaşma olur şimdilik bilemiyoruz ancak büyük ihtimalle mint yapım ile TRT anlaşacak ve Seksenler dizisi 2020-2021 yıllarında da kaldığı yerden devam edecektir. Aynı zamanda Seksenler dizisinin sadece sıradan bir dizi olmadığını hem geçmişimize hem de geleceğimize yön veren aileyi en güzel ifade eden dizilerden birisi olduğunu yayınlanmadığı dönemde çok büyük taleplerin geldiğini, böylesine güzel seviyeli bir dizinin mutlaka devam etmesini izleyiciler de oldukça talep ediyor. Her ne kadar büyük reytingler almasa da çok yüksek izlenme oranlarına ulaşamazsa da Seksenler gibi bir dizinin kesinlikle televizyonda olmasını düşünüyoruz.

Seksenler dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi oldukça önemsiyoruz lütfen sizler de Seksenler dizisi devam etsin mi yoksa final mi yapsın, bu konudaki yorum ve görüşlerinizi merak ettiğimizi söylemek istiyoruz. Lütfen Seksenler dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapması konusunda ki fikirlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!