Allgemeines

#Selfie Çekmek Uğruna Hayatına Kaybeden 11 Kişinin Son Fotoğrafı! #SosyalMedya #Tv #BB

Selfie Çekmek Uğruna Hayatına Kaybeden 11 Kişinin Son Fotoğrafı!

1. Kızgın Boğa Tutkusu Sonu Oldu!

Boğaların kızdırılıp, koşturulması kalıcı bir İspanyol geleneğidir. Bu oyun sonunda erkekler yaralanacak ya da ölecekler. Hayatta kalanlar ise anlatacak bir hikayeye sahip olacaklar. Bu tutkunun kısaca felsefesi bundan ibaret. Günümüzde, bir selfie çekmek uğruna boğa güreşlerinde hayatlarını kaybeden nice insan mevcut. 2015 yılının Ağustos ayında, İspanya’nın Pamplona şehrinde adam ölüme adeta kafa tutmuştu. 32 yaşındaki Davip Lopez güvenli bölgeyi terk edip iki boğa arasında selfie çekmeye çalıştı. Bu tutkusu maalesef sonu oldu!

boga-dovusunde-oldu.jpg


  #Magic The Gathering, Corona Virüs Nedeniyle Spacegodzilla Kartını Değiştirdi #SosyalMedya #Tv #BB

2. Arabada Selfie Çekerken Kaza Yaptı

Courtney Stanford, 26 Nisan 2014’te Kuzey Carolina’da arabasında seyir halindeyken çekmeye çalıştığı selfie sonunu getirdi. Araba önce bir kamyona daha sonra yolun dışındaki bir ağaca çarptı. Courtney, olay yerinde hayatını kaybetti. Hayatımıza giren bu çılgın selfie muhabbetini fazla abarttık belki de. Öldüğü sırada  Pharrel Williams „Mutlu“ adlı şarkıyı dinlemekteydi. Ne kadar her şeyin yolunda gittiğini düşünsek de bazen arzularımız geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabiliyor. Küçük bir yanlışın ne gibi sonuçlar ortaya çıkardığını hep birlikte görüyoruz.

selfie-cekerken-olenler2.jpg


3. Cabo da Roca’da Selfie Çekerken Düştü

Cabo da Roca, Avrupa’nın en batı noktası olan ve Eski Kıtanın Atlantik Okyanusu’nun fırtınalı sularıyla buluştuğu mükemmel manzarasıyla ünlü yer. Buraya gelip selfie çekmeden dönmeyeceğinize emin olabiliriz. Bunda bir sakınca da yok tabi. Ama selfie çekerken güvende olduğunuzdan da emin olmanız gerekmektedir. Bir anlık dalgınlık hayatınıza mal olabilir. Bu Polonyalı aksiyon tutkunları, neyi kime kanıtlamaya çalıştıklarını anlayamadan yüzlerce metre yükseklikten aşağıya düşüp feci şekilde can verdiler.

cabo-da-roca-dan-dustu-ve-oldu.jpg


  # Durch Bosch und DeFi – KI-Kryptowährung Fetch.ai (FET) im Höhenflug

4. Uçakta Selfie Çekerken Füze Vurdu

Bir çocuğun ve annenin aynı selfiede poz verdiğine hepimiz tanık olmuşuzdur. Ancak! Bu fotoğraf hakkında şok edici bir gerçek var. Kuala Lumpur’a tatil yapmaya giden anne ve oğul, Doğu Ukrayna’yı geçerken MH17 tipi bir füze tarafından vuruldu. Bu selfie vurulmadan hemen önce internete yüklendi. Ve bu trajik olayın hafızalarımıza kazınmasına neden oldu. Gerçekten çok acı…

ucakta-selfie-cekmek.jpg


5. Deniz Aygırı ile Selfie Çekilmek İstedi

Evet sizinde hayvanları çok sevdiğinizi biliyoruz. En sevdiğin hayvan ile selfie çektirebilmek mi? Çinli bir iş adamı bunu başardı. Tüm güvenlik talimatlarını görmezden gelerek 1.5 tonluk bir deniz aygırının havuzuna girdi. Su aygırı ile selfie çektirmek isteyen Çinli’ye deniz aygırı saldırdı ve onu dev havuzun derinliklerine sürükledi. Her an kameralara saniye saniye yansımıştı.

  #Araştırma: Türkiye'nin Bitcoin Gerçekleri Ortaya Çıktı

deniz-aygiri-ile-selfie-cekemk.jpg


6. El Bombası Pimini Çekerken Selfie Çekmek İsteyince Elinde Patladı!

Ural Dağların’da görev yapmakta olan iki Rus asker, el bombasının pimini çekip selfie çekmek istedi. Hepimiz el bombalarının güvenilmez olduğunu biliyoruz. Pimi çekmesiyle el bombasının patlaması bir oldu. Ve bu acı cesaret iki askerin ölmesine neden oldu. 

el-bombasi-ile-selfie.jpg


7. Selfie Çekerken Kafasına Yıldırım Düştü

Gök gürültüsü ve şimşeklerin çaktığı sırada selfie çubuğu ile fotoğraf çekmek isteyen bir İngiliz, üzerine yıldırım düşmesi sonucu feci çekilde can verdi. Adamın yanı sıra telefonu da toz duman olmuştu. Ne garip öyle değil mi?

selfie-cekerken-oldu.gif


8. Tellere Dokundu Canından Oldu

Daha 18 yaşındaki Romen kız olan Ana Ursu, trenlerin nasıl çalıştığından bi haberdi. Tren yolunun üzerindeki tele dokunduğu anda, vücudundan 27.000 volt geçmesi onun sonu oldu. Vücudunun önemli bir yüzdesi yanıklarla kaplanmıştı. Sonrasında nakledildiği hastanede hayatını kaybetmiştir.

ana-ursu.jpg


  #Gruselige Backwaren: Horror-Törtchen made in Berlin zum Nachmachen

9. Partiyi Mahveden Selfie

Bekarlığa veda partileri gelin adayı ve arkadaşlarının Hangover tarzında eğlenmeleri için son şansları. Alkol ve erkek striptizcilerin bulunduğu bir partiye gidip, doyasıya eğlenmek için yola çıkan kızların ölmeden önce çektikleri son selfieleriydi. En iyi arkadaşı aracın kontrolünü kaybetti ve ikisi de olay yerinde yaşamını yitirdiler.

partiyi-mahveden-selfie.jpg


10. Binaların Tepesinden Sarkan Selfieciler

17 yaşındaki gencin, bir yıl boyunca kendisini bir ipe bağlayarak binaların tepesinden düşüyormuş gibi görünmesi sosyal medyada büyük ilgi görüyordu. Onun hesaplamalarında neyin yanlış gittiğini bilmiyoruz, ama ip koptu ve genç delikanlının serbest düşüşü onun sonu oldu. 

cilgin-gencler-.jpg


11. Muğla’da Selfie Çekerken Düştü

Fethiye’de 7 aylık hamile bir kadın dünyaca ünlü olan Kelebekler Vadisi’nde fotoğraf çektirdikten saniyeler sonra dengesini kaybetti. Yaklaşık 300 metre yükseklikten kayalıklara düşerek feci bir şekilde can verdi. Talihsiz kadından geriye ölmeden bir kaç dakika önce eşiyle birlikte çektiği selfie kalmıştı.

selfie-cekerken-dustu.jpg


  #World of Darkness Kitapları Kısa Süreliğine Ücretsiz! #SosyalMedya #Tv #BB

Önerilen İçerik; Selfie Tüyoları; 10 Adımda En İyi Öz Çekimi Yakalayın

BuradaBiliyorum.Com / Sosyal Fayda

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"