Sozialen Medien

#Serenay Sarıkaya şartlar ne olursa olsun mütevaziliğini bozmuyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Serenay Sarıkaya şartlar ne olursa olsun mütevaziliğini bozmuyor!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile aşkının ardından magazin gündeminden düşmüyor. Kameralara yakalanan ve annesinin doğum günü için birlikte dışarı çıktıklarını söyleyen oyuncu, “Nasıl yakalayamadınız bu zamana kadar” diyerek Cem Yılmaz ile aşkına gönderme yaptı.

Mütevazi tavırları ile dikkat çeken ve basın mensuplarının sorularına yanıtlar vermekten kaçmayan oyuncu, ünlü komedyen ile tatile gidecekleri iddiasının doğru olmadığını, Bergen filmi için çalışmakta olduğunu söyledi.

Sarıkaya, “Çekimler inşallah Alice biter bitmez başlayacak, şu anda hazırlıklar yapılıyor. Daha castımız belli değil, yönetmenimiz yeni bize dahil oldu. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz, inşallah en iyi şekilde olacak”diye konuştu.

  #2020 Hyundai i20 Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi

Çağatay Ulusoy ile kendisine yurt dışından bir film teklifi geldiği iddiasını da yanıtlayan oyuncu, “Hiç öyle bir şey kulağıma gelmedi, yanlış haber” dedi.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"