Sozialen Medien

#Şevval Sam, duyduğu acıyı sosyal medyadan haykırdı! #SosyalMedya #Tv #BB

Şevval Sam, duyduğu acıyı sosyal medyadan haykırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat vermekte olan ünlü oyuncu Şevval Sam, Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları yayınlanan dizide başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, sınır kapılarının mültecilerin geçişi için açılmasının ardından ortaya çıkan durumu sosyal medya hesabından yorumladı.

Şevval Sam, duyduğu acıyı kelimelere döktü ve vicdanlara seslendi. Yunanistan’a geçmek için hayatlarını ortaya koyan mültecilerin dramını şu sözlerle kelimelere döktü:

“Bu çocuklara acımayan,insan sıfatında değildir benim nezdimde.Bir anne olarak ne bu çocukların,ne de bu çocukların koparıldığı topraklarda ölen çocuklarımızın acısına katlanabiliyorum.Bu acıyı kalbinde yaşayan her ana babaya,görüp de içi yanan her “insan”a sabır diliyorum.”

  #Primetime-Check: Freitag, 04. Juni 2021

Şevval Sam’ın bu mesajına çok sayıda yorum geldi. Farklı düşünler ortaya koyan sosyal medya takipçilerinin kimi Sam’a destek verdi, kimi faklı düşündüğünü belirtti.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"