Allgemeines

#She-Hulk Dizisinin Başrolü İçin Alison Brie’nin Adı Geçiyor #SosyalMedya #Tv #BB

She-Hulk Dizisinin Başrolü İçin Alison Brie’nin Adı Geçiyor

Banu Yapar
5 Mart 2020 – 18:09
Dizi Haberleri

Şu sıralar Disney Plus dizilerine yoğunlaşan Marvel Studios‘un She-Hulk serisi için kadro çalışmalarına başladığı ortaya çıktı. Daniel Ritchman‘ın iddiasına göre; stüdyo, Jennifer Walters / She-Hulk karakteri için Alison Brie‘yi istiyor.

Marvel, Disney Plus için geliştirilmek istediği She-Hulk dizisinin başrol arayışına başladı. Bruce Banner‘ın kuzeni olarak göreceğimiz kesinleşen Jennifer Walters’ı (She-Hulk) 20-30 yaşları arasında, komedi geçmişi olan bir aktrisin canlandırması isteniyor. Bruce‘tan yapılan acil kan transferi sonucu yeşil devin güçlerini elde eden Jennifer Walters rolü için listenin başında; Mad Man, Community, Glow ve BoJack Horseman gibi dizilerde rol alan Alison Brie bulunuyor.

  #Kuruluş Osman 27. Bölüm Fragmanı izle

Öte yandan Mark Ruffalo‘nun da kamera karşısına geçmesi beklenen yapımın başında Rick and Morty‘den Jessica Gao var. Dizinin yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.

Tags alison brie bruce banner disney plus jennifer walters Mark Ruffalo Marvel Studios She Hulk

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"