Anime || Manga

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai Anime Tanıtımı

Babanız Japonya’nın en tanınmış Fuhuş suçlusu olsa nasıl hissederdiniz? Hatta, onun izinden gitseydiniz? Üstüne üstlük, bir de seks karşıtı bir anneye sahip bölüm başkanı size aşık olsaydı? Hepsi bu Anime’de.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

Tanukichi Okuma, genç bi liselidir. Babası yüzünden seksten nefret etmektedir fakat, Bölüm Başkanı Anna Nishikinomiya’ya aşıktır. Başlarda Anna’nın umrunda olmasa da sonradan aşırı büyük bir duygu beslemeye başlar, bizim Okuma’ya.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

Anna’nın annesi olan Sophia Nishikinomiya, Belediye Başkanı olmak istemektedir ve bunun için kampanyalar düzenler. Bu kampanyalardan biri ise: Kilitleyici iç çamaşırıdır. Bu çamaşır yüzünden insanlar bir daha ne sekse yapabilecek, ne de cinsel bir şey düşünebilecektir.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

Ülkede zaten seks yasaktır ve cinsel olan her şey suçtur. Bu durumu düzeltmek adına, Bölüm Başkanı yardımcısı Ayame Kajou kendisine bir grup kurar ve gizliden gizliye işler yapmaya başlar.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

Bölüm Başkanı Yardımcı’mız, Okuma’ya onun seks takımına katılması için teklifte bulunur. Başlarda kabul etmekten çekinen Okuma, yozlaşan Japonya’yı kurtarmak adına kabul eder.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

Grup küçük olduğunu anlayınca, sapık eserler yaymak ve insanları tahrik etmek adına, aynı okulda bulundukları alt sınıflardan Otome Saotome’yi de gruba dahil ederler ve sapık eserlerini yaymaya başlarlar.

shimoneta gif ile ilgili görsel sonucu

 Seksi özgürleştirmeye çalışan devrimci grubumuz Sox’un hikayesi, işte burada başlar.

 

 

Puan: 7.47/10 (206,520 OY)

Kategoriler: Komedi, Ecchi, Okul

Bölüm Sayısı: 1. Sezon 12 Bölüm

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!