Silver Surfer’ın Filmi Yapılıyor

Geeks WorldWide sitesinin yaptığı habere göre şu an Marvel’da Silver Surfer filmi geliştirilmekte ve kendileri içeriden bağlantılı oldukları birinden bu haberi aldığını söylüyorlar.

Gerçek ismi Norrin Radd olan karakter Jack Kirby tarafından tasarlanmış ve çizgi-romanlardaki ilk çıkışını 1966’da Fantastic Four #48 sayısı ile yapmıştır. Kendilerinin çizgi-romandaki çıkış amacı Galactus karakterinin habercisi olarak bize gelişini haberdar etmekti. Daha sonrasında Marvel Evreni’nin önemli bir karakterine dönüşerek Fantastic Four, Thor, the Guardians of the Galaxy ile birlikte çalışmış ve orijinal Defendars ekibini bir üyesi olmuştur. İlk ve tek büyük ekranda ortaya çıkışı 2007 yapımı olan ‘Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfçü’nün Yükeslişi’ filminde gerçekleşmiştir; Doug Jones tarafından canlandırılmış ve Laurence Fishburne tarafından seslendirilmiştir.

  #Seyredilene Bakmak

2018 yılına döndüğümüzde, Adam McKay solo bir ‘Silver Surfer’ filmi için çok büyük ilgi duyduğunu belirtmişti:


“Dostum var ya Silver Surfer filmi yapmak istediğim tek şey. Bunu gerçekleştirmek için her şeyimi kullanırım, düşündüğün zaman Wachowski Kardeşler, Speed Racer filmi ile ne yaptı ise ben de aynısını Silver Surfer ile yapabilirim. Silver Surfer’ın sahip olduğu çok güzel hikayeler var. Ama sanırım hakları FOX’a ait”


Silver Surfer'ın Filmi Yapılıyor -Geekrobats

Şimdi hakları Marvel’ın Fox’u alması ile birlikte geri geldiğine göre belki de Kevin Feige bu filmi yapmak için Adam McKay’i öngörmüş olabilir. Adam McKay, Ant-Man filminin yazarlarından biriydi ve Edgar Wright işten ayrılmasından sonra yönetmen olacağı düşünülüyordu fakat onun yerine Peyton Reed alındı. Aynı zamanda Oscar adayı olan The Big Short, Vice, Anchorman filmleri, Step Brothers ve The Other Guys filmlerinin de yazarlığını ve yönetmenliğini yapmıştı.

  #“Justice League: The Synder Cut” 2021’de Geliyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Söylentiler dahilinde ‘Fantastic Four‘ filminin çıkacağını ve Gelecek Marvel Filmleri için düşünülen süper kötülerin ‘Dr.Doom’ ve ‘Galactus’ olabileceğini biliyoruz. Bu söylentiler dahilinde ‘Silver Surfer’ gibi bir karakter için çekilecek solo filmi pek de mantıksız durmuyor. Gelecek haberler ile bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Geeks Worldwide

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .