Sony: Spider-Man İçin Şimdilik Kapılar Kapandı

Sony ve Disney arasındaki finansal anlaşmazlık yüzünden Spider-Man, MCU filmlerinden ayrılmıştı. Haberinin duyulmasından bu yana 2 hafta geçti ve bu konu hayranlar tarafından çok konuşuldu. En çok merak edilen konu da 2 firmanın tekrar anlaşmak için masaya oturup oturmayacağı idi.

Eğer aranızda bunun için umut besleyen varsa, maalesef sizlere kötü haberim var. Sony’nin yönetim kurulu başkanı ve CEO’su olan Tony Vinciquerra, iki firmanın uzlaşması hakkında “Şu andan itibaren o kapı kapandı” dedi ve iki firma arasında husumet olmayacağını da dile getirdi. Ayrıca Vinciquerra “önümüzde uzun bir zaman var” diyerek, gelecekte işlerin değişebileceğinin mesajını da verdi.

  #Pırlanta Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? En İyi 5 Online Pırlanta Mağazası

Fakat şu andan itibaren, yeni çıkacak olan Spider-Man filmi sadece Sony yapımı olacak ve karakterlerin hiçbirinin MCU ile bağlantısı olmayacak. Vinciquerra’nın Variety ile yaptığı röportajda, Kevin Feige’in tekrar sahibi olduğu Fantastik Dörtlü ve X-Man markaları için “(Kevin)büyük ölçüde gergin” ifadelerini kullandı, anlaşmayı kabul etmemelerinin nedenlerinden birinin de bu olduğunu dile getirdi.

Sony: Örümcek-Adam İçin Şimdilik Kapılar Kapandı -Geekrobats

Tony Vinciquerra şu sözleri de söyledi:


Feige ile Örümcek-Adam filmlerinde güzel zamanlar geçirdik. Hani uzlaşmaya çalıştık… Marvel’daki insanlar olağanüstüler, onlara büyük saygı duyuyorum, ama öbür yandan bizim de gayet olağanüstü insanlarımız var. Tüm işi yapan Kevin değildi.”


Geleceğe dönük baktığımız zaman, hiçbir Marvel çalışanının bu projede yer almıyor olması Tony Vinciquerra için pek de endişe verici değil. Spider-Man: İnto The Spider Verse ve geçtiğimiz aylarda yayınlanmış olan The Boys gibi projelerde elde ettikleri başarıları göstererek, Tom Holland’ın MCU dışında gayet de güzel işler yapacağını söyledi.

Sony: Örümcek-Adam İçin Şimdilik Kapılar Kapandı -Geekrobats


“Örümcek-Adam kendi olay örgüsünde güzeldi, önceki olay örgülerinde güzeldi ve şimdi bizim kendi evrenimiz var. Aynı zamanda diğer karakterlerle birlikte de gözükecek. Bence, burada yapmamız gereken şeyi başaracağız.”


Burada “evren” olarak bahsedilen şey, geçen sene yayınlanmış olan Venom filmi ve sonrasına çıkacak olan Venom 2 ve Morbios filmleri ile birlikte NightwatchSinister SixBlack Cat ve Silver Sable filmleri ile oluşacak evren.

Ama Tony Vinciquerra’nın da söylediği gibi günün birinde, Örümcek-Adam MCU’ya geri dönebilir. Sonuçta Disney, James Gunn’u kovduktan sonra insanlar onun tekrar işe alınacağını düşünmemişti, ama Disney onu tekrar işe aldı. Tıpkı böyle bir olayın Örümcek-Adam’ın da başına gelme olasılığı, az da olsa, var.

Bir önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .