Sozialen Medien

#SosyalMedya #Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste) #BB

„Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)“

Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8, yavaş yavaş dizi serüvenine adım atıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle beraber uzun zamandır yer vermediği dizi potansiyelini oluşturmaya başlıyor. TV8 gündüz dizisi olarak anılan Şaşkın bakkal 25 Ocak ‘tan itibaren yayınlanmaya başlandı. Erken saatlerde yayınlanan Şaşkın Bakkal dizisinin asıl amacı magazin ve kadın programlarından bıkan kitleyi yakalamak oldu. Reyting kaygısı olmadan yapılan dizinin senaristliğini Önder Açıkbaş yapıyor.

Oyuncu kadrosu olarak baktığımızda fena sayılmayan Şaşkın Bakkal dizisi yayınlanan ilk bölümüyle reytinglerde top10’da kendine yer bulamadı. Sabah saat 10.00’da yayınlanan dizinin zaten reytinglerle ilgi bir iddiası yoktu. Eğlenceli olduğu kadar dram dolu olan Şaşkın Bakkal dizisinde Önder Açıkbaş Remzi karakteriyle başrol oynuyor.

  Joker (2019) İzlemek İsteyenler İçin; Filmin Konusu ve İncelemesi

Şaşkın Bakkal 216 Dizisi Konusu

Bağdat caddesi Şaşkınbakkal’da yaşayan bir ailenin hayatını eğlenceli bir biçimde konu alıyor. Remzi otomobil yedek fuarı düzenlenen Japonya’ya gitmek üzere yola çıkar. Japonya’ya gidince fikri değişen Remzi, oto yedek parça işini bir kenara bırakarak kendini felsefi alanda geliştirerek yaşam koçu olur. Bu olaylardan sonra ailesinin yanına geri döner. Anne ve babası oğullarını gördüğü için mutlu olurlar. En az ailesi kadar mahalle sakinleri de Remzi’yi ok özlemiştir. Remzi’nin bu dönüşü ile birlikte dizi başlayacak.

Şaşkın Bakkal 216 Dizisi Oyuncuları


Önder Açıkbaş (Remzi)

Almanya’da işçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Önder Açıkbaş 42 yaşındadır. Türkan Şoray ve Şener Şen’in yer aldığı İkinci Bahar(1998) adlı filmle ekranlar karşısına geçen Önder Açıkbaş oyunculuk kariyerine de burada başlamıştır. Son olarak Sil Baştan adlı dizide rol almıştır. Başrol oyunculuğunun layık görüldüğü Şaşkınbakkal 216 dizisinde oyuncuya başarılar diliyoruz.

  #İyi Günde Kötü Günde 2.Bölüm 2. Fragmanı ve Özeti izle

YAZI GÜNCELLENECEKTİR.

 

 

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"