Technologie

SpaceX ile Ay’a gidecek Japon milyarder yanına kız arkadaş arıyorUzay turisti SpaceX

Elon Musk’ın SpaceX ile Ay’a göndereceği ilk “uzay turistiYusaku Maezawa, yolculuk öncesi ilginç bir kampanyaya imza attı. Maezawa Ay semalarını sevgilisiyle keşfetmek istiyor.

Eylül 2018’de SpaceX ile Ay’a gönderilecek olan ilk uzay turisti Yusaku Maezawa olarak açıklanmış ve heyecan verici yolculuk öncesi yeni bilgiler paylaşılmıştı. Yapılan açıklamalara göre Elon Musk, Maezawa ile el sıkışmış ve Ay planlarını müjdelemişti. Big Falcon Rocket (BFR) modeli ile uçuşa geçecek olan Japon milyarder Ay’ın etrafında uçarak eşsiz bir manzarayı yerinde gözlemleme şansına erişecekti. Japonya’nın en büyük çevrim içi kıyafet satıcısı Zozotown’un kurucusu olan Maezawa’nın yolculuğu ise esasen tek kişilik planlanmıyordu. 44 yaşındaki milyarder 6-8 kişi arası bir ekip oluşturmak istediğini kaydetmiş ve ekipte yönetmenden ressama, müzisyenden heykeltıraşa sanatın farklı dallarından isimlerin yer alacağını kaydetmişti. Görünen o ki Maezawa ekipte yeni birini daha istiyor: Bir sevgili.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SpaceX ile Ay’a gidecek Japon milyarderin sevgili ilanı

Maezawa’nın internet sitesi ilginç bir kampanya duyurusuyla güncellendi. Bu kampanyaya göre Maezawa Ay’ın nefes kesen görüntüsüne yakından bakarken romantik bir an yakalayabileceğini düşünüyor. Tinder kullanmak yerine adeta iş ilanı verir gibi sevgili ilanı açan Maezawa’nın kıstasları da bulunuyor. Koşullar arasında 20 yaşın üzerinde olması, parlak ve hep pozitif bir kişiliğe sahip olması, uzaya gitmekle ilgilenmesi ve hazırlıklara katılabilecek olması, hayattan sonuna kadar keyif alması ve dünya barışını istemesi yer alıyor. Başvuruları internet sitesi üzerinden alan Maezawa’nın yolculuğuna dahil olacak uygun kişi olduğunuzu düşünüyorsanız hemen buradan başvurabilir, SpaceX ile Ay’a gidecek şanslı ekipte “sevgilinizle” yer alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPods’a benzer deneyim sunan kablosuz kulaklık arayanlara güçlü alternatif


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!