Sozialen Medien

#Spenser Confidential: Karakter rehberi ve oyuncu kadrosu #SosyalMedya #Tv #BB

Spenser Confidential: Karakter rehberi ve oyuncu kadrosu

Netflix’in yeni filmi Spenser Confidential’ın başrolünde iki yıldız isim bulunuyor: Mark Wahlberg ve Winston Duke. Peter Berg’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu aksiyon-komedi filmi, Robert B. Parker’ın aynı isimli roman serisinden uyarlandı. Brian Helgeland ve Sean O’Keefe tarafından yazılan film, 6 Mart’ta Netflix’te yayınlandı.

Spenser Confidential, hapishaneden salınan ve adalet birimlerindeki yozlaşmayı soruşturan Boston’lı eski bir polisin hikayesini konu alıyor. Uzun süreli arkadaşı Henry Cimoli ve yeni oda arkadaşı Hawk’un eşlik ettiği Spenser, gizli anlaşmalar hakkında bilgi sahibi oldukça doğduğu ve sevdiği şehri korumaya çalışacak.

Mark Wahlberg, Boston’lı polis Spenser’ı canlandıran isim

Mark Wahlberg, filmde Spenser karakterine hayat veren isim. Spenser, geçmişte işlediği bir suçun ardından hapishaneden salınmasıyla polisler arasındaki yozlaşmayı araştıracak. 1997 yılında vizyona giren Boogie Nights filmiyle popülerlik kazanan Wahlberg, The Departed filmindeki performanslıyla Oscar’a aday gösterildi. Ünlü oyuncu birçok blockbuster filmde boy gösterdi.

  #Sessiz Kahraman (2018) – Netflix Filmi #SosyalMedya #Tv #BB

Winston Duke, Spenser’ın yeni oda arkadaşı Hawk olarak seyirci karşısına çıkacak. Duke, MCU’nun popüler filmlerinden Black Panther’da M’Baku karakterini canlandırdı.

Spenser Confidential karakter rehberi

Alan Arkin – Henry Cimoli: Spenser’ın uzun süreli arkadaşı. Alan Arkin, Little Miss Sunshine filmindeki Oscar ödüllü performansıyla tanınıyor.

Iliza Shlesinger – Cissy Davis: Spenser’ın eski kız arkadaşı. Bir stand up komedyeni olan Iliza Shlesinger, Instant Family’de October’a hayat verdi.

Bokeem Woodbine – Driscoll: Spenser’ın iş arkadaşı. Bokeem Woodbine, Fargo dizisinin ikinci sezonunda Mike Milligan karakterini canlandırdı.

Marc Maron – Wayne Cosgrove: The Boston Globe için çalışan bir gazeteci. Marc Maron, geçtiğimiz yılın popüler filmlerinden Joker’da kısa bir rol aldı.

  #Prodigal Son geht bei ProSieben Fun weiter

Post Malone – Squeeb: Spenser’ın hapishanedeki bilgi kaynağı. Dünyaca ünlü rapçi Post Malone, Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi için Grammy ödüllü Sunflower şarkısına imza attı.

Michael Gaston – Yüzbaşı John Boylan: Spenser’ın yozlaşmış üstü. Michael Gaston, The Leftovers’da Dean karakteriyle yer aldı.

Colleen Camp – Mara: Spenser’ın eğitmenlerinden biri. Colleen Camp, Wayne’s World filminde boy gösterdi.

Donald Cerrone – Big Boy: Hawk’un ortaklarından biri. Donald “Cowboy” Cerrone, ünlü bir UFC dövüşçüsü.

Hope Olaide Wilson – Letitia Graham: Öldürülen bir polisin eşi. Hope Olaide Wilson, The Fosters’da  Miranda “Diamond” Collins olarak yer aldı.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"