Sozialen Medien

#Şükrü Özyıldız çok yakında çok özel bir projeye başlıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Şükrü Özyıldız çok yakında çok özel bir projeye başlıyor!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – 2011 yılından bu yana oyunculuk yapan Şükrü Özyıldız, birçok projede kendini gösterdi. Derin Sular, Uçurum, Benim Hala umudum Var, Çalıkuşu, Ulan İstanbul,Şeref Meselesi,Tatlı Küçük Yalancılar,Kış Güneşi, Çoban Yıldızı, Nefes Nefese isimli dizilerde birbirinden farklı karakterlere hayat verdi.

2 sezondur Alice müzikalinde yer almakta olan oyuncu,çok heyecanlandığı bir projesi olduğunu ancak detay veremeyeceğini söyledi. Özyıldız, “Heyecanla paylaşmak istediği bir iş var ama şu an onun için bekliyoruz. Resmi bir açıklama çok yakında yapılacak. Ama çok güzel bir projemiz var yazın” diye konuştu.

Projenin çekimlerinin Haziran ayı gibi başlayacağını anlatan oyuncu, ayrıca Alice müzikalinin de devam etmesinden yana olduklarını anlattı. Oyuncu, “Ailce müzikali devam ediyor, çok da güzel gidiyor. Biz devam etmesini istiyoruz. Seneye galibe turne programımız olacak, şu an belli değil. İnşallah devam edecek” dedi.

  #LinkedIn Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

Televizyona yeni bir dizi ile dönüp dönmeyeceği merakla beklenen oyuncu, güzel ve içine sinecek bir proje bekliyor. Şükrü Özyıldız, “Güzel bir proje olur ise tabii ki televizyona döneceğim. Ben genel olarak senaryoya ve projeye ısınmayı bekliyorum. Isındığım zaman tabii ki de yapacağım” diye konuştu.

İnternet dizilerinin daha özgür olması nedeniyle tercih sebebi olduğundan bahseden Özyıldız, “İnternet mecrası bizim için daha özgür. Sanatımızı daha açık, rahat bir şekilde icra edebileceğimiz bir mecra. Tabii hepimizin tercihi biraz da özgür olmaktan yana. O yüzden tabii ki daha iyi olur” ifadelerini kullandı.

Şükrü Özyıldız’ın röportajının videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

  #Kerem Bürsin’den çok akıllı Serenay Sarıkaya taktiği! #SosyalMedya #Tv #BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"