Allgemeines

#Süper Güçleriyle Şaşırtan 10 Çocuk #SosyalMedya #Tv #BB

Süper Güçleriyle Şaşırtan 10 Çocuk

Süper Güçlere Sahip 10 Çocuk

Dünya üzerinde hemen her insanın yetenekleri zaman örtüsü içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle, hayallerinizi süsleyen süper kahramanlardan biri olmayı istemişsinizdir. Genellikle filmlerde rastladığınız ve hayal gücünüzü zorlayan süper kahramanlar gerçek hayatta olabilir mi? Her ne kadar kurgusal olarak düşünseniz de dünyanın dört bir yanında yaşayan bu sevimli ve harika çocuklarla tanıştığınızda şaşıracaksınız.

Biz her zaman süper güçlerin sadece süper kahramanlara ait olduğunu düşündük. Belki de çok hızlı bir yargıda bulunmuş olabiliriz. Öyleyse yeryüzünde bulunan en harika çocuklara göz atalım!


  #Hayattan Keyif Alabilmeniz İçin Kabul Etmeniz Gereken 11 Gerçek #SosyalMedya #Tv #BB

1. Donmayan Bebek

Hipotermi, insan vücudunun 35 derecenin altına düşmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. 21 derecenin altına düşen vücut sıcaklığı, ölüme sebep olmaktadır. Ancak Adas bebek, sıcaklığı 12 dereceye düşmesine rağmen hayatta kalmayı başarmıştır. Günlerce soğuk havada kalan bebek, tüm doktorları hayatta kalması ile şaşkına uğratmıştır.

Süper Güçlü Çocuklar


2. Biyonik Çocuk

Ryan bebek, henüz daha 10 günlükken sol kolunu kaybetmiştir. Beyninde meydana gelen kan pıhtılaşmasına bağlı olarak bu talihsiz olayı yaşayan sevimli çocuk, kısa süre içerisinde normal hayatına kavuşmayı başarmıştır. Babası, Ryan bebek için biyonik bir kol tasarlamaya karar vermiştir.

Süper Güçlü Çocuklar


3. Süper Yüksek IQ

Doktorlar, Jacob Barnett’ın otizme bağlı acı çektiğini ve bu durumun ayakkabılarını dahi kendi başına bağlamasına izin vermeyeceğini söylemiştir. Herkesi şok eden Barnett, 170 IQ’su ile 6 senelik okul hayatını bir yıl sürmeden bitirmeyi başarmıştır. Henüz daha 10 yaşındayken üniversiteye kabul edilen çocuk, 13 yaşına geldiğinde ünlü bir fizikçi olmayı başarmıştır.

Süper Güçlü Çocuklar

  #12 Klassiker der Berliner Küche: Von Currywurst bis Hoppelpoppel

4. Kurt Çocuk

Orman çocuğu Mogli efsanesi, Ramu ile adeta gerçek olmuştur. Bir zamanlar Hindistan’da yaşamakta olan Ramu, 1976 yılında henüz 10 yaşındayken bulunmuştur.  Doğduğundan beri kurtlarla yaşayan Ramu, dört ayak üzerinde yürüdüğü ve çiğ et yediği görülmüştür. Rahibe Teresa Yardımseverleri Derneği’nden yardım alarak banyo yapmayı ve kıyafet giymeyi öğrenen çocuk, halen nasıl konuşacağını çözmüş değil.

Süper Güçlü Çocuklar


5. Yenilmez Çocuk

2007 yılında talihsiz bir kaza geçiren Domenico Bacon, henüz 3 yaşındayken 40 metre yüksekliğe sahip bir ağaçtan yere düşmüştür. Düşmenin etkisiyle kafatası ve bacakları ezilen Bacon, doktorlar tarafından şaşırtıcı bir gerçeği göstermiştir. Oldukça büyük kaza geçiren bu çocuk, beyin hasarı almadan tekrar yürümeyi başarmıştır.

Süper Güçlü Çocuklar


  #Bilim İnsanlarına Göre 4 Tip Yaşlanma Modeli Var: Yaşlanma Tipinizi Öğrenerek Yaşlanma Sürecinizi Yavaşlatabilirsiniz

6. Yarasa Çocuk

Lucas Murray isimli çocuk, yarasalar ve yunuslar arasında yaygın görülen yankı bulma tekniğine sahiptir. Doğuştan görme engelli olan çocuk, ilginç tekniği ile tüm tıp dünyasını hayrete düşürmüştür. Dilini, yakındaki nesneleri görmesine yardımcı olacak bir klik sesi çıkartmak için kullanmaktadır.

Süper Güçlü Çocuklar


7. Müzik Dehası

Çek asıllı Lukas Vondracek, henüz 4 yaşına gelmeden ilk konserini vermiştir. Halk tarafından büyük beğeni kazanan Vondracek, doğuştan piyanist olarak adlandırılmaktadır.

Süper Güçlü Çocuklar


8. Otobiyogafi Çocuk

Geçmişe dair hatırladığınız irili ufaklı bazı olaylar hafızanızda yer etmiş olmalı. Yaşlandıkça unuttuğunuz küçük anılarınızı, hala en ince detayına kadar anımsamak isteyebilirsiniz. Ancak, süper güçlere sahip Aurelien Hayman için bu durum çok daha farklı bir boyut kazanmıştır. Her şeyi ve daha fazlasını hatırlayan bu çocuk, hayatında geçmiş tüm olayların en ufak detaylarını dahi biliyor.

Süper Güçlü Çocuklar


  #Binance Uniswap'in yeni token'ı UNI'yi destekleyeceğini duyurdu

9. Matematik Dehası

Ruth Lawrence, sadece 10 yaşına geldiğinde Oxford Üniversitesi’ne katılan en genç insan olmuştur. İki yıl içerisinde okulu tamamlayan ve arkadaşları arasında yüksek puan farkı bulunan çocuk, dahi olarak anılmayı başarmıştır. Küçük dahi Lawrence, Einstein Matematik Enstitüsü’nde matematik doçenti olarak görev yapmaktadır.

Süper Güçlü Çocuklar


10. Mensa’nın En Genç Üyesi

Çocuklar küçük yaşta yürümeyi ve konuşmayı öğrenirken Adam Kirby, sadece 2 yaşında uluslararası dâhiler topluluğu olan Mensa’nın en genç üyesi olmuştur. Stanford-Biten IQ sınavında 141 puan alan çocuk, yeni dil öğrenmek ve Shakespeare okumaktan hoşlandığını söylüyor.

Süper Güçlü Çocuklar

Önerilen İçerik; Aklınızı Başınızdan Alacak  Gerçekler!

BuradaBiliyorum.Com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"