Survivor 24 Şubat 2020 Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 24 Şubat 2020 yeni bölümü tüm hızı ile devam ediyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programında bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Günlerdir ödül oyunu kazanamayan ve aç olan ünlüler oyunu kazanmak için kesin kararlı bir şekilde sahaya çıkarken gönüllülerde hem ödül oyunlarını hem de dokunulmazlık oyunlarını kazanmanın vermiş olduğu rahatlıkla parkura geliyor. Peki Survivor 24 Şubat 2020 Ödül oyununu kim kazandı?

” width=”1200″>

TV8 ekranlarında heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2020 yeni bölümü ile bu akşam izleyici Karşısına çıkıyor. Dokunulmazlık oyunlarının geride kaldığı Survivor yarışmasında bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Cuma akşamı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başlayan ve hafta sonunda dokunulmazlık oyunlarının oynandığı yarışmada do akşam ödül oyununu için iki takım da büyük bir mücadele içine girecek. Ünlüler takımı uzun süreden beri oyun kazanamamanın verdiği hırsla parkura çıkarken gönüllüler takımı ise hem ödül oyunlarında hem de dokunulmazlık oyunlarında gösterdikleri başarının rahatlığı ile ünlüler takımının karşısına geliyor.

Dokunulmazlık Gönüllerin Oldu

Survivor’da Cumartesi ve Pazar akşamları dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı Cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazandı ve rahatladı. Pazar akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise alan takımı gönüllüler oldu. Kazananın ve eleme adaylarından belirlenebilmesi için ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlıkta bir final oyunu oynadı. Final oyununu kazanan gönüllüler olurken ünlüler takımından eleme adayı çıktı.

” width=”1200″>

Ünlüler Takımından Eleme Adayı Derya Oldu

Dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından ünlüler takımı karıştı. Derya’nın takımda problem çıkardığını söyleyen yarışmacılar ada konseyinde en çok Derya’nın ismini yazdı ve gitme adayı olarak onu gösterdi. Takımın en zayıf yarışmacılarından biri olan Melis ise ada konseyinde eleme adayı olmadı ancak SMS sonuçlarında birinci olan yarışmacıların Melis’in ismini vereceği tahmin ediliyor.

” width=”147″>” width=”147″>  ” width=”147″>

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .