Allgemeines

#Taika Waititi, Netflix’e İki Ayrı Charlie’nin Çikolata Fabrikası Serisi Hazırlayacak #SosyalMedya #Tv #BB

Taika Waititi, Netflix’e İki Ayrı Charlie’nin Çikolata Fabrikası Serisi Hazırlayacak

Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Taika Waititi, Netflix’e İki Ayrı Charlie’nin Çikolata Fabrikası Serisi Hazırlayacak

Banu Yapar
6 Mart 2020 – 18:36
Dizi Haberleri

Netflix ile anlaşan Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi, Charlie’nin Çikolata Fabrikası‘nın iki dizisini geliştirecek.

“Jojo Rabbit” filmi ile Akademi Ödülü kazanan Taika Waititi‘nin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstleneceği iki animasyon serisinden ilki Roald Dahl‘ın “Charlie and the Chocolate Factory” kitabındaki dünyayı ve karakterleri içerecek. Yapımlardan ikincisi ise Willy Wonka‘nın fabrikasında çalışan Oompa-Loompaları konu alacak ve tamamen orijinal bir hikaye olacak.

  #PS 5 könnte schon bald neues Hardware-Design bekommen

Çocuk kitapları yazarı Roald Dahl‘ın kaleme aldığı hikaye, daha önce 1971 yılında Gene Wilder‘ın Willy Wonka‘yı canlandırdığı “Willy Wonka & the Chocolate Factory” ve 2005 yılında Johnny Deep‘in başrolde olduğu “Charlie and the Chocolate Factory” filmleri ile beyazperdeye aktarılmıştı. Roald Dahl Story Company ile giderek genişleyecek bir işbirliğine başlayan Netflix, yazarın Matilda, The BFG ve The Twits gibi sevilen hikayelerini de ekranlara uyarlamayı planlıyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"