Sozialen Medien

#Taika Waititi’nin Oyuncu Kadrosunda Yer Aldığı Seven Stages to Achieve Eternal Bliss’ten Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Taika Waititi’nin Oyuncu Kadrosunda Yer Aldığı Seven Stages to Achieve Eternal Bliss’ten Fragman Yayınlandı


Son filmi Jojo Rabbit ile Oscar kazanan Taika Waititi’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, dünya prömiyerini 2018 Tribeca Film Festivali’nde yapan komedi türündeki Seven Stages to Achieve Eternal Bliss’ten fragman yayınlandı.

Eagle vs Shark, What We Do in the Shadows ve Hunt for the Wilderpeople gibi beğeni kazanan filmlere imza attıktan sonra Jojo Rabbit ile ilk Oscar’ını kazanan Taika Waititi, bir yandan sinema ve televizyon sektöründe yönetmen olarak varlık gösterirken, diğer bir yandan da oyuncu olarak çeşitli projelerde izleyici karşısına çıkıyor.

  #Zack Snyder’s Justice League – Kräftemessen der DC-Helden im epischen Trailer

Son filmi Jojo Rabbit’te Hitler‘i canlandıran Taika Waititi, oyuncu kadrosunda yer aldığı komedi türündeki Seven Stages to Achieve Eternal Bliss filminde ise gizemli bir guru olan Storsh karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Taika Waititi ile beraber Kate Micucci, Sam Huntington, Dan Harmon, Mark McKinney, Rhea Seehorn gibi isimler de yer alıyor.

Dünya Prömiyerini 2018 Tribeca Film Festivali’nde Yapan Seven Stages to Achieve Eternal Bliss’ten Fragman Yayınlandı

Tam adı Seven Stages to Achieve Eternal Bliss By Passing Through the Gateway Chosen By the Holy Storsh olan film, küçük bir kasabadan taşınıp büyük şehirde mükemmel bir daire bulan ve tuttukları dairenin, bir tarikatın ritüel intiharlarına ev sahipliği yaptığını öğrenen Claire ve Paul’un yaşadıkları garip olayları konu alıyor.

  #Mogel-Vorwurf bei „Die Höhle der Löwen“: Löwin rechnet mit Gründern ab

Dünya prömiyerini 2018 Tribeca Film Festivali’nde yapan filmi ilk uzun metrajına imza atan Vivieno Caldinelli yönetiyor. ABD’de 6 Mart’ta sınırlı kopyayla sinemada gösterilecek olan film, 17 Mart’ta VOD dijital platformundaki yerini alacak.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"