Technologie

#TeknolojiHaberleri #Android kullanıcılarının hoşuna gidecek yeni Google hizmeti #BB

„Android kullanıcılarının hoşuna gidecek yeni Google hizmeti“

Google Android
Google, Android kullanıcıları için yeni bir hizmeti yayına soktuğunu duyurdu. Artık kullanıcıların yardıma ihtiyacı olduğunda tweet atmaları yeterli olacak.

Android cihazınızla ilgili bir sorunuz olduğunda artık Google derinliklerinde aramalar yapmak zorunda değilsiniz. Çünkü teknoloji devi kullanıcıları için daha hızlı olabilecek yeni bir çözüm duyurmuş durumda. Twitter üzerinden yapılan resmi duyuruda, artık cihazınızla ilgili yaşadığınız sorunu ya da aklınızdaki soruları tweet olarak atmanız otomatik yardım almanızı sağlayacak. Attığınız tweet’e #AndroidHelp ibaresini eklemeniz gerektiğini de kaydedelim. Öte yandan bu servisin kapsamıyla ilgili bazı küçük soru işaretlerimiz var.

Android kullanıcıları için otomatik Google hizmeti

Resmi açıklama özelliği şu şekilde anlatıyor: “Android’le ilgili bir sorunuz mu var? Yardımcı olmak için burdayız. Artık #AndroidHelp hashtag’ini kullanarak attığınız tweet’lerle yardım alabilirsiniz.” Şimdilik sadece İngilizce desteği sunan bu özelliğin tam kapasite çalıştığından emin değiliz. Söz konusu duyuru tweet’inin altında bu hashtagle atılmış pek çok cevapsız soru bulunuyor. Hashtag ilk etapta daha basit ve otomatik cevap verilebilecek soruları yanıtlayacak gibi görünüyor. Elbette kullanıcıların ağırlıklı soruları halihazırda cihazlarının ne zaman Android 10 alacağı yönünde olmuş. Bu noktada Google, diğer geliştiricilerle ortak çalışarak güncelleme tarihlerini de bu hashtag altından ilerleyen zamanlarda daha net bir şekilde belirtebilir diye düşünüyoruz. Özelliğin önümüzdeki günlerde ne kadar kapsamlı çalışacağını göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Katlanabilir ekranlı Motorola Razr için hazırlanan dikkat çekici videolar


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  Türkiye’de satılacak Realme telefonlar ve özellikleri - BB

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"