Technologie

#TeknolojiHaberleri #Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çeken yeni seri: Super73 R-Series #BB

„Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çeken yeni seri: Super73 R-Series“

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımıza teknik anlamda gerçekten iddialı çıkan Super73 R-Series modelleri bulunuyor.

Elektrikli bisiklet pazarına yeni eklenen “Super73 R-Series” ailesi “R ve RX” olmak üzere iki farklı modelden oluşuyor. İki bisiklet de ortak olarak aynı tasarıma sahip. Süspansiyon sistemleriyle rahat bir sürüş getiren ve kalın lastikleriyle kumsalda gezilmesine imkan tanıyan araçlar, farklı renklerde alınabiliyor ve motosiklete yaklaşan bir gövde ile karşımıza çıkıyor. Tek kişilik tasarlanan bisikletler, 750W normal, 2.000W seviyesinde de maksimum güç sunabilen bir elektrik motoru üstüne kuruluyor. Gaz kollarıyla bir motosiklet gibi kullanabilen ancak pedal desteği de sunabilen Super73’ün yeni bisiklet serisi, 45 km/s çıkabiliyor ve 960 Wh pil paketiyle 32 km/s hızda 64 km menzil sunuyor. Menzilin pedallar kullanıldığı zaman 120 km seviyesine kadar rahatlıkla çıkarılabileceği aktarılıyor.

  Yerli otomobil modelinin kokpitine yakın bakışı [Galeri]

Önde ve arkada disk frenler kullanılan elektrikli bisiklet modellerinden üstte yer alan RX, özelleştirilebilir daha iyi bir süspansiyon sistemiyle fark yaratıyor. Ayrıca bu model iki farklı renkte geliyor ve güçlü aydınlatma sistemi taşıyor. R modelinde aydınlatma sistemi bulunmuyor ve tek bir renk seçeneği sunuluyor. Modellerin bir LCD ekrana ve iOS / Android uygulaması odaklı Bluetooth bağlantı desteğine sahip olduğunu da açıklanıyor. Firma bisikletlerin Tesla araçlar gibi uzaktan yazılım güncellemesi alabildiğini aktarıyor. Bu da gerçekten oldukça iyi görünüyor.

Super73 R-Series elektrikli bisiklet modelleri ses getirmeyi başardı

Buradan ve buradan ön sipariş yapılabilen modellerin en kötü yanları ise fiyatları. R modelinin 2.495 dolarlık, Rx modelinin ise 2.995 dolarlık bir ön sipariş fiyatı bulunuyor. Bu fiyatlarıyla çok kısıtlı bir kitleye hitap eden araçlar, yine de alandaki gelişmiş seçenekler olarak dikkat çekecek gibi görünüyor.

  #EA Play'in Xbox Game Pass'e Kasım'da geliyor

İlginizi Çekebilir

Yük taşımaya uygun bir elektrikli bisiklet

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"