Technologie

#TeknolojiHaberleri #iPhone 9 ve fazlası; işte Apple’dan yakında gelecek yeni ürünler #BB

„iPhone 9 ve fazlası; işte Apple’dan yakında gelecek yeni ürünler“

iPhone 9 iphone SE 2 Apple
Apple, bir bahar etkinliğine hazırlanıyor. Peki firmadan bu etkinlikte hangi yeni ürünler gelecek? İşte başta iPhone 9 olmak üzere beklenen diğer ürünler;

En son karşımıza donanımsal olarak iPhone 11 ailesini çıkaran Apple, 2020’nin ilk ürünlerine de hazırlanıyor. Sağlam kaynaklara göreyse firmadan yüksek ihtimalle mart ayında en az üç yeni ürün geliyor. Bunların ilki iPhone SE 2 ya da daha olasıya adıyla iPhone 9 olacak. iPhone 8’in tasarımı çizgisinde hazırlanacak bu model, oldukça merak ediliyor. Firmadan ayrıca bir (RED) Apple Watch Series 5 de gelecek gibi görünüyor. Bu ilginç modelin tamamen kırmızı bir kasaya sahip olacağı aktarılıyor. Ayrıca yeni bir 13 inç MacBook Pro‘nun da adı geçiyor. Bu yeni modelde 16 inç MacBook Pro‘daki yeni klavyenin ve iyileştirmelerin yer alacağı aktarılıyor. Buna ek olarak firmanın bir takip aksesuarı da tanıtması beklentiler dahilinde. Ayrıca iMac‘lerde de bir donanımsal güncelleme ya da komple bir tasarım dahil yenileme olabilir deniyor.

  WhatsApp’a 2020’de gelecek üç kilit yenilik

iPhone SE 2 / iPhone 9 hakkında şimdiye kadar çıkan teknik detaylara bakarsak

Telefonun gücünü A13 Bionic işlemciden alacağı biliniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, 399 dolardan raflardaki yerini alacak deniyor. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Wacom’dan yeni ekranlı grafik tablet


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"