Technologie

#TeknolojiHaberleri #Kartlarla da çalışan dikkat çekici Bluetooth hoparlör #BB

„Kartlarla da çalışan dikkat çekici Bluetooth hoparlör“

Yoto hoparlör alternatiflerinde çocuklar için tasarlanmış bir model olarak öne çıkıyor. Bu ilginç ürün kartlarla çalışıyor.

Halihazırda piyasada bulunan pek çok taşınabilir hoparlör donanımı mevcut. Ancak Yoto bunlardan birini, yaratıcılığı da destekleyecek şekilde, çocuklara özel olarak sunuyor. 8-bit şekiller oluşturabilen LED’li paneli, iki büyük tuşu, kenarlarda yer alan hoparlörleri ve 3,5 mm’lik kulaklık girişiyle cihaz çocuklar için tasarlanıyor. Herhangi bir kamera ve mikrofon barındırmayan cihaz için ailelerin endişe etmesine gerek olmadığı ekleniyor. Bu ilginç hoparlör ise Bluetooth bağantısının yanı sıra kartlarla da çalışıyor.

İlginç hoparlör NFC’li kartlarla müzik çalıyor

Standart Bluetooth’lu kullanımın yanı sıra Yoto, NFC’li kartlarıyla ilginç bir kullanım dinamiği sunuyor. Bu kartlar şarkılardan sesli kitaplara ya da podcastlere kadar alternatif sunuyor. Tek yapılması gereken çalınması istenen kartı cihazın üst gövdesine yerleştirmek. Bu kartlardaki hikayeler aynı zamanda ekranda da kendine hayat buluyor. Yoto halihazırda mevcut bir kütüphaneyi barındırıyor. Ayrıca sipariş verdiğiniz her kartla beraber yeni bir içerik elde edebiliyorsunuz. Dilerseniz kendi kartınızı da oluşturmanız mümkün. Bunun için de 5’li kart setleri satılıyor. Favori MP3’ünüzden çocuğunuza kitap okuduğunuz ses kaydına kadar kendi kartlarınızı yaratabiliyorsunuz. Boş beyaz gövde ile gelen kartların tasarımını ise doğrudan çocuğunuz üstlenebiliyor.

  #LG Wing Özellikleri ve Fiyatı

Eğlenceli ve ilginç bir ürün olan Yoto hoparlör yurt dışında 80 sterlin fiyatla satılıyor. 5’li boş kart paketleri 9 sterline alıcı bulurken hikaye, müzik ve podcastlerle doldurulmuş kartların fiyatları çeşitlilik gösteriyor.

İlginizi çekebilir

35 saatlik müzik deneyimi sunan kablosuz kulaklık: BeoPlay E8

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"