Technologie

#TeknolojiHaberleri #Türkiye’de satılan birbirinden ilginç Xiaomi ürünleri ve fiyatları #BB

„Türkiye’de satılan birbirinden ilginç Xiaomi ürünleri ve fiyatları“

Xiaomi
Dev teknoloji şirketi Xiaomi, ürün gamıyla şaşırtan firmalar arasında. Çünkü şirkette gerçekten ne ararsanız bulunuyor. Peki bunların hangileri Türkiye’den alınabiliyor? İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden ilginç Xiaomi ürünleri.

Xiaomi imzalı birçok ürün uzun zamandır Türkiye’de satılıyor. Firmanın elektrikli scooter, akıllı bileklik, güvenlik / aksiyon kamerası, akıllı telefon ve akıllı ev ile mutfak ürünleri resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Ancak büyük bir satış kanalının yurt dışı anlaşması sayesinde artık firmanın çok ama çok daha fazla ürünü buradan elde edilebilir hale geldi. Gümrük sorunu olmadan türk lirası üstünden satılan bu ithalatçı garantili ürünler arasında gerçekten ne ararsanız bulunuyor. Örneğin firmanın elektrikli traş makineleri, DLP projektörü, meyve sıkacağı, manuel / otomatik diş fırçaları ve lazer mesafe ölçer dikkatimizi çeken ilk ürünler arasında yer alıyor. Firmanın ayrıca akıllı ev hoparlörü, çeşit çeşit elektrikli süpürgesi, birçok farklı saç kurutma makinesi, otomatik su sebili, yağmurluk, tava / tencere, saat ve vantilatör gibi ürünleri de satın alınabilenler arasında bulunuyor.

  #Linux için Microsoft Edge Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yurt dışından geldikleri için fiyatları biraz yüksek olan ancak kapınıza kadar teslim edilen ürünler arasında birçok elektrikli su ısıtıcı, kablosuz matkap, elektrikli fırın, kahve makinesi, oyun klavyesi ve epilatör dahi bulunuyor. Ütü, elektrikli diş fırçası, yazı tableti, buharlı temizleyici, katlanır bıçak, metre, pense, masaj aleti ve hava nemlendirici de satılan ürünlerden. Standart bir Xiaomi traş bıçağı dahi satılırken, akıllı kapı kilidi ve termos ile taşınabilir USB fana kadar birçok başka ürün de sunuluyor.

Türkiye’de satılan Xiaomi ürünleri dikkat çekiyor

Ancak bu ürünlerin hepsi direk olarak firmadan gelmiyor. Bu ürünlerin birçoğu Xiaomi’nin desteklediği Çin merkezli diğer şirketlerin imzasını taşıyor. Ancak Xiaomi genel bir kalite standardı oturtuyor ve fiyatları adil yani düşük tutmaya özen gösteriyor.

  #Kablosuz kulaklıkta gerçek zirve! Hem de uygun fiyata

İlginizi Çekebilir

Firmanın 108 megapiksel kameralı modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"