Technologie

Telefonunuz için 12 farklı yüksek kaliteli duvar kağıdı [İndir]duvar kağıdı

Akıllı telefonunuz için yeni bir duvar kağıdı mı bakıyorsunuz? Sızıntı kaynağı Ice Universe, birbirinden güzel 12 farklı duvar kağıdını bir araya getirdi.


Akıllı telefonlar özellikle de Samsung cihazlar için yaptığı sızıntılar ile teknoloji dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi haline gelen Ice Universekısa süre önce resmi Twitter hesabından yüksek kaliteli 12 farklı duvar kağıdı paylaştı. Mevcut duvar kağıdından sıkılanlar için güzel duran bu yeni paylaşımlar, hem iddialı hem de sade tasarımları karşınıza getiriyor. Direkt olarak tam boyutlu hallerini aşağıdan indirebileceğiniz duvar kağıtları, bir şans verilmesi gereken örnekler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefonlar için kaliteli duvar kağıdı bulmak her zaman kolay olmuyor

Bunun için bazı uygulamalar bulunuyor ancak bunlar da çoğu kişiyi tatmin etmiyor. Bu arada duvar kağıdı konusunda daha önce paylaştığımız bir kaynağı da tekrardan sizlere aktarmak istiyoruz. Bu kaynak daha çok Apple tarafına yönelik duvar kağıtları hazırlıyor ancak bunların Android cihazlarda kullanılmasını engelleyen bir durum bulunmuyor. Bahsettiğimiz bu kişi AR7 isimli Twitter kullanıcısı. Tam ismini paylaşmayan bu kullanıcı, kendisini “grafik tasarımcı” olarak tanıtıyor ve çok dikkat çekici duvar kağıtları hazırlıyor. Hazırladığı duvar kağıtlarını sürekli olarak paylaşan ve zaman zaman toplu paketler de sunan kullanıcı, gerçekten çok güzel bir hizmet sunuyor. Hazırladığı duvar kağıtlarını çok güzel ve modern şekilde tanıtmasıyla da dikkatimiz çeken AR7, arada Mac bilgisayar ve iPad’lere özel duvar kağıtları da paylaşıyor

İlginizi Çekebilir

Üç boyutlu yazıcından çıkan elektrikli araç


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!