Terminatör’ün Yeni Oyunundan Bilgiler Geldi

Terminatör’ün Yeni Oyunundan Bilgiler Geldi

Bilim kurgu ve aksiyon oyun meraklılarının yıllardır hem sinemada hem de dijital oyun dünyasında manevî anlamda da değer verdiği oyunlardan biri olan Terminatör, yeni oyunu ile gündemde. Reef Entertainment firması tarafından geliştirilen Terminatör’ün yeni oyunu, iddialara göre gelecekte geçiyor. Senaryo dinamiklerinin Terminatör 2 filminin 30 yıl sonrası üzerine kurulu olduğu ifade edilirken, oyunun genel hikâye yapısının da epey bir farklı olacağı belirtildi. Asker olan Jacob Rivers karakteri ile Terminatör dünyasına gireceğimiz ve Skynet tarafında yer alan düşman askerlere karşı savaşacağımız, hikâyeye dair paylaşılan iddialar arasında yer alıyor. Oyunun geliştirilen motorunda kısıtlı da olsa RPG modunun (rol yapma) bulunduğu, ancak hikâyeyi ve oyunu geri planda bırakmamak için bunun kısıtlı tutulduğu belirtildi.

  #Cüneyt Arkın’ın Torunu Oyuncu Olacak #SosyalMedya #Tv #BB

Hikâyeyle birlikte oyuna dair de bazı ipuçlarında bulunan yetkililer, genel yapı itibariyle oyundaki karakterin oyun içerisinde vakit geçirdikçe, düşmanlar ile savaştıkça gelişim gösterdiği ve yetenek kazandığı belirtiliyor. İddiaların ve oyunun piyasa çıkış tarihinin tartışılmasının ardından akıllara oyunun hangi platformlarda ve hangi tarihlerde çıkacağı geldi. İlerleyen günlerde herhangi bir aksilik olmaması durumunda Terminatör’ün yeni oyunu Termninatör: Resistance, 15 Kasım itibariyle Playstation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinde satışa sunulacak. Oyun çıkış takviminde şu an için herhangi bir değişiklik planları olmadığını ifade eden yetkililer, Terminatör’ün bu serisinde oyun motoru üzerine çok çalışıldığı ve hikâyenin geniş bir ekip tarafından yazıldığı da belirtildi.

  #Bu Haftanın Dilden Dile Dolaşan ve Gündemi Sarsan Magazin Haberleri #SosyalMedya #Tv #BB

Terminatör’ün Yeni Oyunundan Bilgiler Geldi -Geekrobats

Oyunun yayınlanan resmi tanıtım filmi, oyun platformlarında epey bir merak uyandırmış durumda. Paylaşılan kısa filmde oyun motorunun oldukça başarılı göründüğü, Terminatör dünyasının atmosferini başarılı bir şekilde yansıttığı görülüyor. Konuyla alakalı Terminatör hayranları tarafından birçok platformda tartışılan senaryoya dair henüz resmi ağızdan bir açıklama yapılmadı. Ancak verilen ipuçlarına göre hikâyenin Terminatör 2 filminden 30 sene sonrasında geçeceği ve yine düşman askerler ile savaşma üzerine kurulu olduğu ifade edildi. Paylaşılan veriler doğrultusunda belirli bir kesim şimdiden oyunun beklentileri karşılamayacağı fikrini savunurken, bir başka grup ise paylaşılan tanıtımdan oyunun başarılı olacağı kanaatinde olduğunu belirtiyor.

Son olarak trailer videosunu buradan izleyebilirsiniz;

Kaynak

  #DC Evreni Hakkındaki Bilginizi Sınayın – İDDİALIYIZ

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .