Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kapatmak için ESC tuşuna basın

#The Alienist: 2. Sezonun Yayın Tarihi Belli Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

0 Yorum

The Alienist: 2. Sezonun Yayın Tarihi Belli Oldu

The Alienist

Daniel Brühl, Luke Evans ve Dakota Fanning’in başrolünde yer aldığı The Alienist yeni sezonuyla çok yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin 2. sezonu 26 Temmuz’da TNT kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Caleb Carr’ın aynı adlı roman serisinden uyarlanan The Alienist’ın ilk sezonunda akıl hastalıkları uzmanı Dr. Laszlo Kreizler (Daniel Brühl), okul arkadaşı John Moore (Luke Evans) ve polis departmanında sekreter olarak çalışan Sara Howard (Dakota Fanning) ile birlikte erkek çocuklarını öldüren bir katilin peşine düşmüşlerdi. Angel of Darkness romanından uyarlanan 2. sezonda Sara’nın kendi dedektiflik bürosunu açtığını ve yeni bir davayı üstlendiğini göreceğiz. Sara yine Dr. Kreizler ve artık New York Times muhabiri olan John ile bir araya gelerek İspanyol Konsolosunun kaçırılan küçük kız çocuğu Ana Linares’i bulmaya çalışacaktır. Yaptıkları araştırmalar onları tehlikeli ve yakalanması güç bir katile doğru yönlendirecektir. 2. sezon ayrıca kurumlardaki yozlaşma, gelir eşitsizliği, sarı gazeteciliğin yarattığı sansasyon ve kadınların toplumdaki rolü gibi o dönemin konularına da ışık tutmaya çalışacak.

Dizinin ilk sezonunda yer alan Douglas Smith ve Matthew Shear (ikiz kardeşler Marcus ve Lucius Isaacson), Robert Ray Wisdom (Cyrus), Ted Levine (eski New York Polis Şefi Thomas Byrnes) aynı rolleriyle karşımıza çıkarken, Melanie Field ve Rosy McEwen 2. sezona dahil olan oyuncular arasında.

İşte 26 Temmuz’da başlayacak olan The Alienist: Angel of Darkness’ın tanıtım filmi;

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Bir cevap yazın

#heyecani-doruklarda-yasamanizi-saglayacak-9-surukleyici-film-#sosyalmedya-#tv-#bb
#Heyecanı Doruklarda Yaşamanızı Sağlayacak 9 Sürükleyici Film #SosyalMedya #Tv #BB

Kapat