Spiel

#The Last of Us bir HBO dizisi oluyor #OyunHaberleri #GameNews

The Last of Us bir HBO dizisi oluyor

The Last of Us bir HBO dizisi oluyor

The Last of Us HBO dizisinin arkasında önemli isimler de yer alıyor.

Görünüşe göre The Last of Us ile HBO arasında bir şeyler dönüyor ve bu kesinlikle biz oyuncuların hoşuna gidecek cinsten. İşin daha da iyi kısmı ise, yolda olan dizinin arkasında bulunacak olan isimler de hoşunuza gidecek cinsten. Chernobyl ile tanınan Craig Mazin ile Naughty Dog ekibinin Neil Druckmann’ı, bu dizinin çekimlerinde önemli rol oynayacak.

Carolyn Strauss ve Evan Wells de The Last of Us’ın dizisinde izi olacak isimler arasında yer alıyor. Dahası da, her ne kadar şu an bizlere serinin ilk oyunun hikayesini anlatacak olsa da, serinin 2. oyunundan da parçalar görebilme ihtimalimiz söz konusu.

  #Die Collection of SaGa Final Fantasy Legend ist ab sofort für Switch erhältlich

Craig Mazin, “Neil Druckmann, şüphesiz bir şekilde oyun sektöründeki en iyi hikaye anlatıcısı ve The Last of Us da onun en büyük işi. Bu nefes kesici şaheseri sahneye adapte etmek, yıllarca hayalim oldu ve Neil ile partnerlik içerisinde bunu yapmak bana gurur veriyor.” şeklinde açıklamada bulundu.

Bizlerle zamanında buluşturulmuş olan yapım, birçok oyuncuyu kendisinden geçirmeyi başarmıştı. Yolda olan dizinin de önemli bir yapım olacağını şimdiden söylemek hiç de yanlış olmaz gibi görünüyor. Çünkü, dizinin arkasında gerçekten önemli ve tecrübeli isimler yer alıyor. Ayrıca, dizi olarak bizlere sunulacak yapımın hikayesi, evreni ve daha birçok özelliği de fazlasıyla harika. Ne zaman çıkacağını bilemiyor olsak da, çıkacağı günü merakla bekliyoruz.

  #Games with Gold: Diese Gratis-Games erwarten euch im Mai 2021

Kaynak

Daha çok oyun haberleri okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"