Sozialen Medien

#The Nest Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı(2020)

The Nest Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı(2020)

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

 

‘The Nest’ filminin ikinci bir fragmanı resmi olarak yayımlandı. Sean Durkin yapımcılığını yaptığı 1980’li yıllarda geçen evli olan birlikte bir çiftin birbirlerine yaptıkları akıl oyunlarını gösteriyor fragman. Psikolojik Gerilim türünde olan ‘The Nest’ filmi İngilterenin bizim fakir olarak bildiğimiz banliyölerin içinde geçiyor.

Konusu:

Rory fazlaca hırslı bir adam olmakla birlikte eski emtia komisyoncusudur. Eşi Allison’ı ve çocuklarının Amerikadaki Kenar Mahalledeki rahatlıklarını, düzenlerini tüm kurulu düzenlerini bozup geldikleri yer olan İngiltereye geri dönerler. Rory döndüklerinden hemen sonra eski işine geri döner. Barınmak ve yaşamak içinde eski ve tarihi bir ev bulurlar. Karısı Allison ise at yetiştiriciliği yapmaktadır yani bir bakıma seyis. Bu evde Allison’un at yetiştirebilmesi ve ahır yapılabilmesi için yeterli alan ve imkan bulunmaktadır. Bir süre sonra bu mutlu, çocuklu birlikteliğin yani evliliğin altında yatan ve izleyenlere iç geçirten, hiç hoş olmayan gerçekler izleyicilerin gözlerinin önlerine serilicektir. Allison ve Rory maalesef ki bunlarla yüzleşmek zorunda kalıcaklardır evlilikleri ve çocukların velayeti tehlikeye giricektir.

  #„Scrubs“-Star meldet sich mit wichtiger Rolle zurück – in neuer „Powerpuff Girls“-Serie

THE NEST’in Kadrosu

The Nest’in oyuncu kadrosunda son olarak The New Pope’ta izlediğimiz yıldız oyuncu Jude Law ve The Leftovers’ın başarılı oyuncusu Carrie Coon’un yanı sıra Anne Reid, Charlie Shotwell, Oona Roche, Adeel Akhtar gibi isimler bulunuyor. The Nest, 2020 yılının başında düzenlenen Sundance Film Festivali’nde ilk kez izleyici karşısına çıkmıştı. Sean Durkin’in ilk filmi Martha Marcy May Marlene’i de Sundance’te izlemiştik. Söylenenlere göre The Nest’te Sean Durkin’in ödüllü filmi Martha Marcy May Marlene’inden izler bulunuyor. Film, 18 Eylül tarihinde sınırlı sayıda sinemalarda ve VOD olarak gösterime sunulacak.

The Nest izleyicileriyle 23 Ekimde buluşuyor. İşte Fragmanı:

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"