Sozialen Medien

#The Raid Serisinin Yönetmeni Gareth Evans’ın Yaratıcısı Olduğu Gangs of London Dizisinden Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

The Raid Serisinin Yönetmeni Gareth Evans’ın Yaratıcısı Olduğu Gangs of London Dizisinden Fragman Yayınlandı


The Raid serisiyle adından söz ettiren Gareth Evans ve serinin görüntü yönetmeni Matt Flannery’nin yaratıcısı olduğu, başrollerinde Joe Cole ve Michelle Fairley’nin yer aldığı Gangs of London dizisinden fragman yayınlandı.

The Raid serisiyle aksiyon sinemasına yeni bir soluk getiren, birçok eleştirmene göre son yılların en iyi aksiyon filmlerinden ikisine imza atan Gareth Evans ve Evans’ın bütün projelerinde görüntü yönetmeni olarak görev alan Matt Flannery, Gangs of London dizisi için yeniden bir araya geliyor.

The Raid serisiyle aksiyonseverlerin gönlünü fetheden ve aksiyon anlamında kaliteli işler ortaya koyan Gareth Evans ve Matt Flannery, dizinin yaratıcısı olarak yapım ekibinde yer alıyor. Gareth Evans, aynı zamanda 10 bölümlük dizinin yönetmenleri arasında da yer alıyor. Gareth Evans ile beraber dizinin diğer bölümlerini The Conjuring serisinin spin-off filmi The Nun’a imza atan Corin Hardy ve 2017 yapımı korku-gerilim türündeki The Crucifixion filmini çeken Xavier Gens yönetiyor.

Joe Cole ve Michelle Fairley’li Gangs of London, Bu Yıl Yayınlanacak

Dizinin başrollerinde A Prayer Before Dawn filmindeki performansıyla övgü dolu yorumlar alan Joe Cole ve Game of Thrones’ta canlandırdığı Catelyn Stark karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Michelle Fairley yer alırken; ikiliye Harry Potter serisinin Argus Flich’i olarak tanınan David Bradley, Colm Meaney, Sope Dirisu ve Lucian Msamati gibi isimler eşlik ediyor.

İzleyiciyi Londra’daki suç dünyasının içerisine davet eden Gangs of London, bir suç örgütünün başında yer alan Finn Wallace’ın suikaste uğraması sonucunda Londra çeteleri arasında bozulan dengeleri konu alıyor. Çeteler arasındaki barışın pamuk ipliğine bağlı dönemde bu suikast olayının gerçekleşmesi ve Finn’ın oğlu Sean Wallace’ın intikam için olaylara dâhil olması, işleri karmaşık bir noktaya sürüklüyor.

Gareth Evans’ın yer almasıyla beklentileri yükselten Gangs of London, bu yıl içerisinde izleyiciyle buluşacak. Heyecanla beklediğimiz Gangs of London’dan yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"