Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

The Suicide Squad Konusu ve Oyuncuları; Tek Kullanımlık Kahramanlarına Merhaba Deyin

Aylarca söylentilerden ve spekülasyonlardan sonra, nihayet kim döndüğünü, kimin dönmediğini yönetmen koltuğuna gelen James Gunn’dan öğreniyoruz ve aman tanrım, çok büyük bir oyuncu kadrosu. James Gunn, Suicide Squad’ın tüm oyuncu kadrosunun ilk resmi kadrosunu twitter’dan yayınlamayı tercih etti. Gunn’ın dediği gibi; “çok fazla bağlanma” bu sonuçta İntihar kadrosu ve bu yıldızların büyük bir kısmı filmin sonuna kadar ölebilir.

Çekimlerine başlanacak olan filmin 2016 yılında izlediğimiz The Suicide Squad‘ın devam filmi niteliğinde olmayacağı açıklandı. Fakat, David Ayer’in çektiği ilk İntihar Timi’nin kadrosunun bir kısmıyla devam edecek. İntihar Timinin bazı kilit kahramanları yeni kadroya dahil olurken yeni kötüler ve anti kahramanlar yaratılacağa benziyor. Favori karakterim Harley Quinn özdeşleşen oyuncusu Margot Robbie ile devam ederken Jared Leto (Joker) gibi bazı oyuncuların gizemi hala sürüyor.

  #Better Call Saul 1. sezon | İnceleme

Yeni kadroya baktığımda Cara Delevingne görmediğime sevindim. Zira kendisinin oyunculuğuna bir türlü ısınabilmiş değilim. Yeni çekilecek filmle ilgili haberleri sizinle paylaşmışken, 2016 yılında izlediğimiz Suicide Squad’ın konusunu biraz hatırlayabiliriz. İzlemeyenler için buradan sonraki yazı spolier içeriyor.

The Suicide Soyad 2016 kadrosu
The Suicide Soyad 2016 kadrosu

The Suicide Squad | Gerçek Kötüler 2016 – İnceleme

The Suicide Soyad 2016 fragman

Peki mantığının, iyi adamların bile kötü olduğu bir filme ne dersiniz? Kuşkusuz, DC (kurgusal evren) evreninin en pis köşelerinden gelen en nefret dolu haydutlar tarafından tamamen doldurulmuş bir film bir isyan niteliğinde olmalıdır. Kötü insanların, hizmetlerini kötülüklerle yapmalarını izlemekten daha eğlenceli ne olabilir ki? Ne yazık ki, kötü adamlarla dolu bir film bile güvenilir bir düşmana ihtiyaç duyuyor ve bu da İntihar Timi ile ilgili birçok sorundan biri. Enchantress (Cara Delevingne) ve metal lazerleri kollarından çekebilen kardeşi, dünyaya hakim olmak için şaşırtıcı güdülere sahip. Ve kötü böğürtlen gibi görünen kafaları olan insansı bir ordu kurmayı içeren yöntemleri daha az kafa karıştırıcı değil. Film yapımcıları altın kuralı unutmuşlardır: çizgi roman filmi, sadece ana kötü adamı kadar iyidir. İntihar Timinin ilk filmini karanlık bir aksiyon kaplıyor desek yanlış olmaz. Filmde öne çıkan bir karakterler varmı diye düşünecek olursak, herkes eşit diyebiliriz ama gerek flashbackleri olsun gerek film içindeki kullanım alanları, o zaman Joker ve Harley Quinn daha ön plandaydı. Tüm karakterleri de zaten flashbackler ile tanıyoruz. Joker, Harley Quinn ve DeadShot dışındaki diğer karakterler kötü karakterler benim ilgimi çekmedi tabii esas kötümüz Cadı Enchantress dışında.

  #Kraliçe Lear Özel Gösterimi 2 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde #SosyalMedya #Tv #BB

Çünkü kötü karakter olmamıştı, vasatın altındaki Cara Delevingne oyunculuğu berbattı. Yaşı 6313 lerde olan Dünya dışından gelen bir Cadı, diğer adıyla Enchantress ve ona ait hiç bir bilgi yok, bildiğimiz tek şey filmde rol aldığı ve büyü ile bir  “makine” yapmaya çalıştığı, Hani bu neyin makinesi? Bulaşık mı, çamaşır mı nedir yani en ufak bilgi yok sadece amaçsızca ellerini yukarı kaldırıp dansöz çakması hareketlerle sallanarak insanları garip şeylere dönüştürmüştü. Kardeşi de karşımıza mumya filmlerinden fırlamış doğa üstü firavun görüntüsü ile çıkmıştı. Makyaj on numara kostüm gayet başarılı ama kadında oyunculuk yok. Büyü yapmayı bile beceremedi. Yani ne kadar uğraşırsanız uğraşın onun içinden Malefiz’de ki bir Anjeina Jolie çıkmazdı. Sonuç olarak filmde ki kötü karakterlerimizi de kendi tarafına çekmeye çalışmıştı ama onlar çoktan dünyayı kurtarmak isteyen iyilik timsaline dönüşmüşlerdi. Bu yüzden çok basit bir şekilde brother’ı da kendisi de yok oldu.

  #Şampiyon 28.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Filmde en çok dikkatimi çeken karakterlerin Joker ve Harley Quinn olduğunu söylemiştim. Arkham Aslylum’da psikiyatri stajerliği yapan kızımız Harleen Frances Quinzel’in başarılı bir öğrencilik geçmişi vardır. Fakat Joker’le tanışıp ona aşık olunca hayatı değişmişti. Joker’in Asylum’dan kaçmasına yardım etti ve o masum kızın yerini gerçek bir kötü olan Harley Quinn aldı. Filmde ki en güzel sahnelerden biri de kimyasallarla dolu havuzların olduğu yerde konuşmalarıydı.

Harley ve Joker'in Arkham Aslylum hastanesinde ki konuşma sahnesi
Harley ve Joker’in Arkham Aslylum hastanesinde ki konuşma sahnesi

Joker : Bir soru; Benim için ölür müydün.

Quinn: Evet

Joker : Çok kolay oldu. Peki… benim için yaşar mıydın?

Quinn : Evet

Joker : Dikkatli ol. Böyle bir sözü düşünmeden vermemelisin. Arzu boyun eğmeye boyun eğme de güce dönüşür. İstediğin bu mu?

  #Korona Virüs Riskine Karşı 14 Gün Kuralı

Quinn, Evet der ve ACF kimyasallarının içine bırakır kendini… ardından Joker de atlar ve Harley Quinn’e dönüşen Harleen’i öper. Artık o masum kızın yerini gerçek bir kötü olan Harley Quinn almıştır. Harley, Poison Ivy’nin kendisine enjekte ettiği antitoksinler sayesinde süper-insan gücü, çeviklik ve bir de toksinlere karşı bağışıklık kazanır. Süper kötü, süper seksi, süper güzeldir. Bundan sonra Joker nereye Harley’de orayadır.

Filmin oynadığı yıl ünlü Dj Skrillex ve Amerikalı rapçi Rick Ross tarafından Purple Lamborghini isimli bir şarkı yapılmıştır. Klipte Joker rolüyle Jared Leto oynamıştı. Bu şarkıyı hala dinlemeyi çok seviyorum. Ne kadar olumsuz eleştiri almış olsada Joker karakterine Jared Leto cuk diye oturmuştu.

  Doğduğun Ev Kaderindir Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkı sözleri kim söylüyor - BB
Skrillex & Rick Ross – Purple Lamborghini [Official Video]

The post The Suicide Squad Konusu ve Oyuncuları; Tek Kullanımlık Kahramanlarına Merhaba Deyin appeared first on DiziLeaks.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu