Sozialen Medien

#Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinin Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinin Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı


Marvel Sinematik Evreni’nin önemli karakterlerinden Loki’ye odaklanan Disney dizisinin setinden yeni görüntüler yayınlandı. Tom Hiddleston’ın başrolünü üstlendiği Loki dizisi, önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönemi kapatan Marvel, bundan sonra sinematik evrenini sadece filmlerle değil, film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek. Disney ‘ta izleyici ile buluşacak bu diziler, bu özellikleriyle Agents of S.H.I.E.L.D., Daredevil, Runaways gibi eski Marvel dizilerinden çok daha ayrı bir yerde duracaklar.

  #„Justice League“ und neuer Disney-Film jetzt auf Blu-ray

Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olan Kevin Feige‘nin önderliğinde hazırlanan bu Disney dizilerinden biri de Thor filmlerinden tanıdığımız Loki‘nin maceralarına odaklanacak dizi olacak. Karakterle aynı adı taşıyan dizinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı. Çekimlere başlanmasıyla birlikte setten ilk görüntüler de ortaya çıkmaya başladı.

Loki’yi bir grup askerle birlikte yağmurun altında yürürken gördüğümüz bu görüntülerde Sophia Di Martino tarafından canlandırılan karakterin kostümü dikkat çekiyor. Çizgiromanlarda zaman zaman kadın olarak da karşımıza çıkan Loki’nin kadın personasının dizide yer alabileceği bir süredir konuşuluyordu. Paylaşılan bu görüntülerde Di Martino’nun Loki’nin kostümlerine oldukça benzeyen bir kostümle görünmesi, Loki’nin kadın versiyonuna Di Martino’nun hayat verebileceğini gösteriyor. Bu kostümden yola çıkarak Di Martino’nun canlandırabileceği söylenen bir diğer karakter ise Enchantress. Thor ve Loki’nin en güçlü düşmanlarından biri olan Enchantress’ın dizide yer alabileceği de bir süredir konuşuluyordu. Ancak bu noktada Di Martino’nun Loki’nin kadın versiyonuna hayat veriyor olma ihtimali daha yüksek görünüyor.

  #Erfolgreicher Filmabend bei ProSieben mit Transformers und Krieg der Götter

Tom Hiddleston’ın Başrolünü Üstlendiği Loki Dizi, Önümüzdeki Yıl İzleyici ile Buluşacak

I’M SO EXCITED, THIS IS ALL I NEEDED IT pic.twitter.com/5QjfWGIcUw

— Karla loves Loki (@hiddlesgold) March 4, 2020

Avengers: Engame’de yaşananlardan doğrudan etkilenecek olan Loki dizisi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, Loki’nin dizide farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor.

Rick and Morty’nin senarist ekibinde yer alan Michael Waldron tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Sex Education ve Daybreak gibi dizilerle tanınan Kate Herron oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston ve Sophia Di Martino’ya Owen Wilson ve Gugu Mbatha-Raw eşlik ediyor.

  #Corporate 3. Sezon Tarihi Belli Oldu izle

Geçtiğimiz ay Marvel tarafından yayınlanan ve Loki dizisinden ilk görüntüleri de içeren tanıtım fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"