Technologie

Toplam 7 kameralı Huawei P40 Pro modelinden “seramik” sızıntısı – BB

Huawei P40 Pro
Mobil Dünya Kongresi 2020 adım adım yaklaşırken en çok merak edilen modellerden biri de Huawei P40 Pro. Modele ilişkin yeni sızıntı ise seramik gövdeyi gözler önüne seriyor.

Akıllı telefon pazarındaki yeni hamlesi merak edilen Huawei’nin sızıntılarıyla gündemden düşmeyen gelecek modeli Huawei P40 Pro bu kez karşımıza seramik gövdeyle çıkıyor. Amerika ve Çin arasındaki ticari savaşta ilk adımlar atılsa da hala Android uygulamaları konusundaki geleceği belirsiz olan yeni modeller donanım ve tasarım detaylarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Sızıntılarıyla ünlü Evan “Evleaks” Blass da Twitter üzerinden yeni modelin seramik versiyonunun görsellerini paylaştı. Siyah ve beyaz gövdeli tasarımda dikkatler ise seramik gövdede yoğunlaşamıyor. Zira gözümüzü toplamda 7 kameralı kurulumdan alamıyoruz.

Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro toplam 7 kamerayla geliyor

Yeni nesil model belli ki mobil fotoğrafçılık konusunda çıtayı bir kez daha yükseltecek. Zira Pro modeli arka gövdesinde tam 5 adet kameraya yer veriyor. Kamera sistemi ise Leica imzasını taşımaya devam ediyor. Lenslerden birinin periskop tarzı telefoto lens olduğu kaydediliyor. 18-240 mm lens denkliği sunacak olan modelde ultra geniş açılı çekimler de iddiasını koruyor. Cihazın optik zoom yeteneğiyle de fark yaratması bekleniyor. Ön tarafta çerçevesiz tasarımı tercih eden Huawei P40 Pro, ikili selfie kamerasıyla donatılmış. Ekrana gömülü kamera beraberinde Samsung’da olduğu gibi yaratıcı duvar kağıtlarını getirecek gibi görünüyor. Type C bağlantısı sunacak modellerin önümüzdeki haftalarda resmi tanıtımının gerçekleşmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

35 saatlik müzik deneyimi sunan kablosuz kulaklık: BeoPlay E8


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!