Sozialen Medien

#Toronto Film Festivali’nde Beğeniyle Karşılanan The Other Lamb’den Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Toronto Film Festivali’nde Beğeniyle Karşılanan The Other Lamb’den Yeni Fragman Yayınlandı


Dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan, Malgorzata Szumowska imzalı The Other Lamb’den yeni fragman yayınlandı.

W imie…, Cialo, Twarz gibi filmlerle Berlin Film Festivali’ne konuk olan ve uluslararası pek çok festivalde ödüle layık görülen Polonyalı yönetmen Malgorzata Szumowska, geçtiğimiz yıl dram ve korku türlerini başarıyla harmanlayan The Other Lamb ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan film, sonrasında Fantastic Fest ve Londra Film Festivali gibi festivalleri de ziyaret etti.

  #Arıza 4. Bölüm

C.S. McMullen‘ın senaryosunu kaleme aldığı The Other Lamb, medeniyetten uzak yaşayan ve Shepherd adlı liderlerine hizmet eden kadınlardan oluşan bir tarikatta doğup büyüyen genç bir kadının hikâyesini anlatıyor. Genç kadın öğrendiği karanlık sırlarla birlikte Shepherd’a ve çarpık tarikatına itaatini sorgulamaya başlayınca, çarpıcı bir görsellikle gözler önüne serilen karanlık bir kendini keşfetme ve isyan hikâyesinin fitili ateşleniyor.

The Other Lamb’in Başrollerinde Raffey Cassidy ve Michiel Huisman Yer Alıyor

The Killing of a Sacred Deer ile dikkatleri üzerine çeken Raffey Cassidy‘nin başrolünü üstlendiği filmde tarikat liderine Game of Thrones ve The Haunting of Hill House gibi dizilerle tanınan Michiel Huisman hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda bu iki isme Denise Gough, Kelly Campbell, Eve Connolly, Isabelle Connolly, Ailbhe Cowley ve Irene Kelleher eşlik ediyor.

  #Gigi Hadid Kimdir? #SosyalMedya #Tv #BB

3 Nisan’da Amerika’da az sayıda sinema salonunda gösterime girecek ve aynı gün VOD dijital platformlarda yayınlanacak olan The Other Lamb için tanıtım çalışmalarını sürdüren IFC Films, merakla beklenen filmden yeni bir fragman yayınladı. Yayınlanan bu fragman, Midsommar ve Martha Marcy May Marlene gibi yapımlardan izlerden taşıyan bir filmin sinemaseverleri beklediğini gösteriyor.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"