Sozialen Medien

Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi Oyuncuları Konusu Başlama Tarihi

TRT 1’den yeni bir günlük dizi daha ekrana gelecek yakında. Şimdilerde Seksenler ve İncir Ağacı gibi dizileri ekranda olan TRT 2020 yılının ilk aylarında da Türkan Hanım’ın Konağı Dizisini yayınlamayı planlıyor. Tüm gündüz kuşağı dolu olan kanlın büyük ihtimalle erken final yapabilecek olan İncir Ağacı dizisinin yerine başlaması planlanıyor. Türkan Hanım’ın Konağı Dizisinin oyuncu kadrosunu karakterlerini burada detaylıca yazarak sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi OyuncularıTürkan Hanım'ın Konağı dizisi oyuncuları kadrosu

Son dönemde oldukça iyi çıkış yakalayan ve dizileri özel kanalları yakalayan TRT uzun soluklu yeni dizilere imza atarak izleyicisini sabitlemek istiyor. Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi de tam bu amaçla ortaya çıkmış olan bir günlük dizi olacak. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında oyuncu bilgilerini, Türkan Hanım’ın Konağı dizi videoları, haberleri, yazıları, yorumları, reytingleri, fragmanı, son bölümü, oyuncuları, konusu ve şarkısı müziği gibi detayları buraya yazmaya devam edeceğiz.

Şu sıralar Seksenler ve İncir Ağacı adlı günlük dizileri yayınlayan TRT 1 “Türkan Hanım’ın Konağı” adlı yeni bir günlük dizi daha hazırlamaya başladı ve oyuncu seçmeleri tam gaz devam ediyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin oyuncuları henüz netleşmedi ancak oyuncu kadrosu şekillendikçe buraya yazmaya devam edeceğiz. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi bir roman veya kitap değil tamamen kurgu olacak ve güzel bir mahalleyi canlandıracak.

Erkan Meriç Türkan Hanım’ın Konağı Dizisiyle anlaştı mı? Daha önce TRT1 de Adını Sen Koy dizisinin baş rol oyuncusu Erkan Meriç Türkan Hanım’ın Konağı dizisiyle ilgili adı geçen ilk oyuncu ancak kesin bir sözleşme yada imza atılmış değil şimdilik. Erkan Meriç bir süredir her hangi bir dizide rol almamıştı. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Erkan Meriç oynarsa Hazal Subaşı konusunda da büyük bir talep gelecektir.Türkan Hanım'ın Konağı dizisi oyuncu kadrosu

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlere yazmaya oyuncu kadrosuna dair merak edilenleri buraya yazmaya çalışacağız. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli oldukça bu sayfada detaylıca resimleri ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız.

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda?

“Türkan Hanım’ın Konağı” dizisi 2020 yılında TRT 1’de ekrana gelecek olan günlük dizinin adıdır. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi TRT ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelmesi planlanıyor ve büyük ihtimal İncir Ağacı dizisinin yerine gelecek olan dizidir. 2020 Yılında oyuncu seçmeleri başlayacak olan Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde rol almak veya figüran olarak çalışmak isteyenler dizinin ekibine dahil olmak isteyenler dizinin yapımcısı ve yönetmeni ile irtibata geçebilirler.

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Nerede Çekiliyor?

Diziler genellikle İstanbul ilimizde çekiliyor. Özellikle günlük diziler için Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikasının alanı dizi ve film platosu için ayrılmış ve bir çok dizi burada çekimler yapıyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi de burada kapalı alanlarda çekimlerini sürdürüyor. Ancak sadece Beykoz değil İstanbul’un farklı bir çok noktasında Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin çekimlerinin yapılması bekleniyor.

Sizlerde Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Türkan Hanım’ın Konağı dizisiyle ilgili yorum ve görüşleri aşağı yazmanızı bekliyoruz. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz. Şimdilik hoşçakalın..

Türkan Hanım'ın Konağı dizisi oyuncuları kimlerNot: Daha önce TRT ekranlarında Hazal Subaşı ile Erkan Meriç’i Adını Sen Koy dizisinde izlemiş ve çok beğenmiştik. Dizi daha sonra Star TV tarafından transfer edilmişti. Yine benzer bir dizi olur mu sizce? Adını Sen Koy dizisinin benzerini TRT hazırlar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"