Sozialen Medien

#Tutunamayanlar dizisinde Tarık yine tutunamadı! #SosyalMedya #Tv #BB

Tutunamayanlar dizisinde Tarık yine tutunamadı!

Tutunamayanlar 8. yeni bölümü 3 Mart Salı akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin bu bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Tutunamayanlar 8. Bölüm fragmanında yine bir tutunamama hikayesi izleyeceğiz.

Dizide edebiyat göndermelerinin yapılması, aşk ve mizahın her geçen bölüm artması izleyicilerin hoşuna gidiyor. Ayrıca, Leyla ile Mecnun dizisinin hayranlarını da tatmin etmeyi başarıyor. Sevgili Tarık’ın dediği gibi “Neden Tutunamadık?” Yarın TRT 1 ekranlarında saat 20:00’de görebilirsiniz. İşte 8.bölüm 2. fragmanı:

Son yılların parlayan yıldızlarından Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide, usta oyuncu Zafer Algöz ile birlikte Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi iddialı isimler yer alıyor.

  #Die Kritiker: Sarah Kohr – Schutzbefohlen

Yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturduğu 80 dakika olarak planlanan absürt komedi dizisi “Tutunamayanlar”, her salı saat 20.00’de TRT 1’de.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"