Sozialen Medien

#Uraz Kaygılaroğlu’na yapılanın cezası çıkıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Uraz Kaygılaroğlu’na yapılanın cezası çıkıyor!

BuradaBiliyorum.Com / ANALİZ – Sefirin Kızı dizisinde Gediz Işıklı karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, bir anda dizideki rolüyle aradan sıyrılmıştı. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül üzerine kurgulanan bir yapım olmasına rağmen, izleyiciler Kaygılaroğlu’nu daha çok beğendi ve Gediz Işıklı karakterinin de daha fazla öne çıkartılmasını bekledi.

Ancak dizide tam da izleyicinin bu isteklerinin tersi yapıldı. Oysa ki yapım ekibinin sosyal medyayı takip etmesi ve bu istekleri de mutlaka dikkate alması şart. Zira artık izleyicilerin içinde olmadıkları veya istemedikleri şeylerin yapıldığı dizilerin yavaş yavaş erimeye başladığını görüyoruz.

Sefirin Kızı dizisinde Gediz ve Nare aşkı için yanıp tutuşan hayranlar, sosyal medyada da günlerce gündeme girdi. Dizinin her yayınlandığı Pazartesi akşamları Uraz Kaygılaroğlu, en çok konuşulan isimlerin başında geliyordu.

  Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi

İzleyicinin bu ısrarı adeta geri tepti ve Uraz Kaygılaroğlu, dizide geri plana çekildi. Sancar öne çıkartıldı ve Nare ile Gediz arasındaki yakınlığa da hissedilir bir şekilde set çekildi… İşte bu gelişmelerin ardından gördüğümüz manzara Çukur dizisini geçen Sefirin Kızı’nın total ve AB’de iplerin elinden kaçırması oldu.Totalde Çukur ve AB’de de Yasak Elma’nın yükselişi Sefirin Kızı’nı geri plana itti. ABC1’de hale en iyi reytingi alan Sefirin Kızı, kabul etmeli ki izleyiciler bir bir diziyi bırakmaya devam ediyor.

Bu süreci geri döndürmenin yolu ise Uraz Kaygılaroğlu’na ve onun daha baskın şekilde dizide yer almasını arzu eden izleyicilere haksızlık yapmamak. Sefirin Kızı eğer yeniden yükseliş sergileyecek ise bunun yolu Gediz -Nare aşkından geçiyor.

  #Kubilay Aka’dan hem doğada keyif hem koronavirüs mesajı! #SosyalMedya #Tv #BB

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"