Sozialen Medien

Viran Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı ( Ne Zaman Başlayacak) – BB

Çok yakında Fox TV ekranlarında yepyeni bir televizyon dizisi daha çekilecek. Viran isimli yeni dizinin baş rollerinde Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynayan ve oldukça başarılı bir rol çıkararak 3 sezon boyunca ATV ekranlarında yayınlanan dizisi ile rekorlar kıran Ulaş Tuna Astepe yeni dizisi Viran ile FOX TV’de ekrana gelecek. Viran isimli dizide Ulaş Tuna Astepe ye Öykü Karayel ve Gökhan Alkan gibi oyuncular da eşlik edecek.

Viran Dizisi Oyuncu kadrosu karakterleriViran Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe başarılı oyunculuğu ile Sen Anlat Karadeniz’in gözde isimlerinden birisi olurken yeni dizisi Viran dizisinde de yine başrolde Öykü Karayel ile birlikte oynayacak. Bildiğiniz üzere kalp atışı dizisinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan oldukça başarılı bir oyunculuk çıkararak yüksek reytinglere ulaşmış ve Show TV ekranlarında ki bu dizinin oldukça yüksek reytinglere ulaştığını ve adeta izleyicinin gönlünde taht kurduğunu söyleyebiliriz.

Viran dizisinde ise Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’a Ulaş Tuna Astepe’de öncülük edecek ve böylelikle Viran dizisinin başrolleri ortaya çıkmış oldu. Bu konumuzda ise Viran dizisinin başrol oyuncuları dışında Viran dizisinin yan rollerinde kim oynuyor Viran dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterlerini burada sizlere detaylı bir şekilde tanıtmaya çalışacağız. Ayrıca Viran dizisinin yapımcısı kim hangi kanalda ne zaman başlayacak yönetmeni senaristi ve aklınıza gelen her türlü soruda Viran dizisine ait her türlü detayı sizlere burada sunacağız.

Viran Dizisi Oyuncuları KadrosuViran Dizisinin Oyuncuları Karakterleri

Viran dizisinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Öykü Karayel ve Gökhan Alkan gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Viran dizisinin tüm oyuncu kadrosunu ve karakterlerini bu sayfada sizlere bir bir hatırlatmak ve dizinin tüm oyuncularını yazmak istiyoruz. İşte Viran dizisinin tüm oyuncuları ve karakterleri.

Ulaş Tuna Astepe

Uzun yıllardır Sen Anlat Karadeniz dizisindeki rolü ile dikkatleri çeken Ulaş Tuna Astepe Tahir karakterini canlandırdığı bu dizide tüm Türkiye’nin tanıdığı güçlü oyunculardan birisi haline geldi. Ocak 1988 tarihinde İzmit’te dünyaya gelen Ulaş Tuna Astepe lise eğitimini İstanbul Lisesi’nde tamamlamış daha sonra mimar Sinan üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti isimli filmde kostüm asistanlığı yaptıktan sonra televizyonlarda ve tiyatro gösterilerinde yer almaya başlayan Ulaş Tuna Astepe televizyon dünyasındaki oyunculuk kariyerine ise ilk olarak 2012 yılında yayınlanan Karadayı dizisinde başlamıştır. Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel gibi başarılı oyuncularla birlikte rol alan ve Orhan kara karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe bu ilk önemli sınavını başarıyla geçmiş daha sonra ise analar ve anneler isimli dizide yine önemli bir rolde oynamıştır.

Ulaş Tuna Astepe Viran Dizisi Oyuncusu olduUlaş Tuna Astepe son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya isimli dizide Alaz karakterini canlandırmış ancak dizi çok uzun sürmeyince daha sonra ATV ekranlarının rekorları kıracak dizisi olan Sen Anlat Karadeniz’de başrolü elde etmiştir. Tahir karakteri ile oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen ve Sen Anlat Karadeniz dizisi ile reyting rekorları kıran Ulaş Tuna Astepe dizinin 2019 sonuna doğru bitmesi ile 2020 yılında yeni dizisi olacak olan viran isimli dizide yine başrolü almıştır. Ulaş Tuna Astepe Viran dizisinde hangi karakteri canlandıracak belli olunca buraya yazacağız.

Öykü Karayel

Öykü Karayel birçok dizide başrolde oynamış olan başarılı dizi oyuncularından birisidir. Öykü Karayel 28 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş İstanbul üniversitesi’nde devlet konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirerek çeşitli alanlarda tiyatroda sinemada ve televizyon dizilerinde rol almıştır. Öykü Karayel 2018 yılında ünlü şarkıcı Can Bonomo ile evlenmiş son olarak Kanal d ekranlarında muhteşem ikili isimli dizide Yağmur karakterine hayat vermiştir. Öykü Karayel özellikle Kuzey Güney dizisinde canlandırmış olduğu Cemre karakteri ile büyük bir şan ve şöhrete kavuşmuş daha sonra Kara para aşk dizisinde İpek rolüyle dikkatleri çekmiştir.Öykü Karayel Viran Dizisi Oyuncuları Kadrosunda

Öykü Karayel Bulantı isimli filmde Aslı karakterini hayat verirken işe yarar bir şey filminde Canan karakterine hayat vermiş put şeylere isimli filmde ise Elif karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmıştır. Öykü Karayel’in ünlü bir dizi oyuncusu olarak herkes tarafından tanındığı dizi ise 2017 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmış olan kalp atışı isimli dizidir. Kalp atışı dizisinde Eylül karakterini canlandıran Öykü Karayel birlikte rol aldığı Gökhan Alkan ile oldukça iyi bir ikili olmuş ve tüm Türkiye’nin sevdiği oyunculardan biri haline gelmiştir. Geçtiğimiz sezon 2018 yılında başlayıp 2019 yılında biten muhteşem ikili dizisinde ise yağmur karakterine hayat veren Öykü Karayel son olarak 2020 yılında başlayacak olan Viran dizisinde başrol oynayacak. Viran isimli dizide Gökhan Altan ve Ulaş Tuna Astepe ile birlikte başrolde yer alacak olan Öykü Karayel bakalım bu dizide nasıl bir rol çıkaracak izleyip göreceğiz.

Gökhan Alkan

Türk televizyonlarının en aranan dizi oyuncularından birisi olan Gökhan Alkan 8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş daha sonra Kocaeli üniversitesinde otomotiv teknolojileri öğretmenliği bölümünü bitirmiş Müjdat gezen sanat merkezi’nde oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra televizyonda ilk olarak 2011 yılında yayınlanan ve büyük bir ses getiren muhteşem yüzyıl dizisinde ilk olarak oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonraki yıllarda oyunculuğu ile de dikkatleri çeken Gökhan Alkan gurbette aşk, kocamın ailesi, makas seviyor sevmiyor gibi dizilerde rol almış ve oynadığı karakterleri layıkıyla yerine getirmiş ve ATV ekranlarında yayınlanan zengin ve yoksul dizisinde ise Karan karakteri ile herkesin bildiği isimlerden biri haline gelmiştir.

Gökhan Alkan Viran DizisindeÖzellikle kalp atışı dizisinde Ali Asaf karakteri ile tüm Türkiye’nin sevdiği bir isim olan Gökhan Alkan bu dizide Öykü Karayel ile birlikte oldukça başarılı ve yüksek reytingli bir iş ortaya koymuştur. Şu sıralar Viran dizisinde başrolde oynayacağı açıklanan Gökhan Alkan hayranları tarafından sevinçle karşılandı ve yeni dizisi Viran’da hangi rolde oynayacağı merak edilmeye başlandı. Gökhan Alkan Viran dizisinde şimdiden başarılar diliyoruz.

Viran dizisi hakkında merak edilenler bilgiler

2020 yılında yayınlanması beklenen Viran dizisi büyük ihtimalle Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın buluşturacak olan Viran dizisinin başrol oyuncusu olan ve Sen Anlat Karadeniz dizisindeki başarısıyla hem ülkemizde hem de dünya çapında bir başarıya imza atmış olan Ulaş Tuna Astepe Viran dizisinden yaklaşık bölüm başına 127 bin lira para alacak. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan da çok ciddi paralar alacağı ve yapımcılığını OGM medyanın üstlenmiş olduğu viran isimli dizi çok yakında oyuncu seçmelerine tamamladıktan sonra deneme çekimlerine başlayacak İstanbul’da çekimlerine başlanacak olan Viran dizisinin sahil şehirlerimizde de devam edeceği ancak asıl konunun İstanbul’da geçeceği bize gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Viran Dizisi Oyuncuları kimlerBu sayfada Viran dizisi ile ilgili tüm detayları sizlere yazmaya devam ederken Viran dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini belli oldukça burada sizlere detayları ile yazmaya çalışacağız. Viran dizisinde kimler oynuyor Viran dizisi ne zaman başlıyor Viran dizisi hangi kanalda hangi gün başlayacak gibi merak edilen sorulara ve Viran dizisi nerede çekiliyor Viran dizisinin çekim yerleri neresi Viran dizisinde kimler oynuyor gibi sorulan tüm sorulara da yanıtlar vermeye ve detaylar ile sizlere yazmaya çalışacağız.

Sizlerde Viran dizisi hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yazabilir, viran  dizisi oyuncusu olmak isteyenler varsa aşağıya yorum ve görüşlerinizi yazarak katılımcı olabilir. Viran dizisinin yapımcısı ve yönetmeni ile görüşerek oyunculuk konusunda onların bilgisi dahilinde diziye katılabilirsiniz. Viran dizisi hakkında ve oyuncuları konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.  2020 Dizileri >> 2020 yılında başlayacak olan diziler

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!