Sozialen Medien

#Vuslat final yapıyor, gerçeklerle yüzleşmek cesaret ister! #SosyalMedya #Tv #BB

Vuslat final yapıyor, gerçeklerle yüzleşmek cesaret ister!

BuradaBiliyorum.Com / Detay –Kendini has bir izleyici kitlesi oluşturan Vuslat dizisi 9 Mart Pazartesi akşamı final bölümü ile ekranlara veda ediyor. “Gerçeklerle yüzleşmek cesaret ister” sözünü haklı çıkartacak bir final bölümü geliyor.

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür ve Ümit Kantarcılar’ın 44 bölümlük maceralarında finalde neler yaşanacağı çok merak ediliyor. Dizinin 44.bölümünden ilk fragman yayınlanınca ters köşe bir final yaşanacağı ortaya çıktı.

İzleyiciler mutlu bir final bekliyor ama yine gerilim dolu sahneler var. Dizinin reyting kurbanı olmasını hala hazmedemeyen hayranları, “Bu kadar saçma sapan dizi varken reyting kurbanı olması çok yazık” diyerek sosyal medyada tepkiye devam ediyor.

  #TNT: Allstar-Game verzeichnet Saison-Bestwert

Vuslat dizisinin 44. final bölümünde Aziz, Feride’yi gitmemesi için ikna edebilecek mi? Mutlu bir son izleyicinin beklentisi, ama olaylar farklı da gelişebilir. İşte 44.bölümden ilk fragman:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"