Sozialen Medien

Wonder Woman 1984 Fragmanı: Daha çok düşman, daha yoğun aksiyon

Wonder Woman 1984 için ilk fragman yayınlandı! İşte aksiyon dolu fragman ve dahası!

Patty Jenkins’in Gal Gadot‘lu Wonder Woman için bir kez daha yönetmenlik koltuğuna oturacağı Wonder Woman 1984 filminin ilk görüntüleri geçtiğimiz gün düzenlenen Comic-Con Experience Sau Paulo sırasında gösterilmişti. Bugün ise filme dair ilk fragman resmi olarak paylaşıldı.

Yayınlanan fragman, ilk Wonder Woman filmine dair sevilen her şeyden bir parça içeriyor. Diana’nın ikonik bir sahnesi, ilgi çekici mekanlar, çok daha renkli atmosfer ve bu sefer birden fazla düşman ile Wonder Woman 1984 gişede yüksek bir başarı hedefinde. Fragmanın en büyük sürprizi ise ilk filmde öldüğü zannedilen Steve Trevor’ın (Chris Pine) geri dönmüş olması. Görünüşe göre Steve, aynı adaşı Steve Rogers gibi dünyaya yabancılaşmasına neden olacak bir süreliğine dondurulmuş ya da saklanmış. Karakterin hiç de yaşlanmadığını düşünürsek, geri dönüşünün ardından nasıl bir hikaye çıkacağı merak konusu.

Patty Jenkins’in Wonder Woman 1984 filmi gişede büyük bir başarı hedefliyor. İlk filmin ABD’de 400 milyon doları aşan gişesinin ardından Wonder Woman 1984, önümüzdeki yıl için Black Widow gibi rakiplerinin arasından sıyrılarak en çok gişe yapan film olmaya çalışacak. Wonder Woman karakterine hayat veren Gal Gadot, Wonder Woman 1984 filminin kariyerindeki en büyük yapım olduğunu söyledi.

Bu kez Soğuk Savaş dönemine adım atan Wonder Woman 1984 filminde yer alacak karakterler için yeni posterler de paylaşıldı.

Game of Thrones, Narcos ve The Mandalorian dizileriyle adından sıkça söz ettiren ünlü aktör Pedro Pascal, filmde Maxwell Lord rolünü üstlenecek. Maxwell Lord, DC çizgi romanlarında da birden fazla hikayede yer alan bir karakter. Fragmanda gözükmeyen bir diğer karakter ise Kristen Wiig‘in hayat vereceği Cheetah. Cheetah karakterinin de Wonder Woman 1984 filminin kötülerinden biri olacağı açıklanmıştı. Wiig, fragmanda kendine yer bulsa da Cheetah karakterinin çizgi romanlardaki hali gibi görünüp görünmeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok.

Filmin yapımcı kadrosunda Charles Roven, Deborah Snyder, Zack Snyder, Patty Jenkins, Stephen Jones ve Gal Gadot yer alıyor. Wonder Woman 1984 filmi 5 Haziran 2020 tarihinde vizyona girecek.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"