Sozialen Medien

#Woody Allen’ın Yeni Anı Kitabı Apropos of Nothing, 7 Nisan’da Yayımlanacak #SosyalMedya #Tv #BB

Woody Allen’ın Yeni Anı Kitabı Apropos of Nothing, 7 Nisan’da Yayımlanacak


Kendisine yöneltilen cinsel istismar suçlamalarının yeniden gündeme gelmesinin ardından Hollywood’daki saygınlığını yitiren Woody Allen’ın yeni anı kitabı Apropos of Nothing, 7 Nisan’da yayımlanacak.

2017’nin son aylarında yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan ve Hollywood’u sarsan cinsel taciz skandalları, ister istemez eski meseleleri de yeniden gündeme taşıdı. Bu meselelerden biri de usta yönetmen Woody Allen‘ın, 1992’de üvey kızı olan Dylan Farrow‘u henüz 7 yaşında iken istismar ettiği yönündeki iddialardı. Bu iddiaların yeniden gündeme gelmesinin ardından kendisini #MeToo ve #TimesUp hareketlerinin hedefinde bulan Allen, Hollywood’daki saygınlığını yitirdi ve son filmi A Rainy Day in New York’a Amerika’da dağıtımcı bulamaz hâle geldi.

  #Nuh Tepesi

Daha önce çalıştığı pek çok oyuncunun bir daha kendisiyle çalışmayacaklarını açıkladığı Allen yeni filmi için de yapımcı bulmakta zorlandı. Ancak geçtiğimiz yıl Avrupa’nın önde gelen bağımsız film-TV şirketleri arasında yer alan Mediapro devreye girdi ve böylece Allen yeni filmi Rifkin’s Festival‘ı çekme şansı yakaladı. Bu yıl Christoph Waltz, Gina Gershon, Elena Anaya gibi isimleri bir araya getiren Rifkin’s Festival ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan Allen, yeni filminden önce anı kitabıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Woody Allen’ın Yeni Anı Kitabı Apropos of Nothing, 7 Nisan’da Yayımlanacak

Allen’ın kaleme aldığı anı kitabı Apropos of Nothing’in 7 Nisan’da raflardaki yerini alacağı açıklandı. Grand Central Publishing tarafından yayımlanacak kitapta Allen’ın, hem özel hem de profesyonel hayatını detaylı bir şekilde anlattığı; ayrıca sinema, televizyon, tiyatro, edebiyat alanındaki işleri hakkında detaylar paylaştığı belirtiliyor.

  #Abgesetzt: Keine 4. Staffel für "American Gods", aber Abschlussfilm möglich

Bu yaz ABD, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya’da yayımlanacak olan kitabın sonraki aylarda diğer ülkelerde de raflardaki yerini alması bekleniyor.

Kendisine yöneltilen cinsel istismar suçlamalarını daha önce defalarca yalanlayan Allen’ın anı kitabında bu suçlamalara değinip değinmeyeceği merak konusu. Ancak bu suçlamaların hem özel hayatında hem de kariyerinde ne kadar büyük bir etki yarattığı göz önüne alındığında, anı kitabında buna değinmemiş olması büyük bir sürpriz olur.

Kaynak: IndieWire

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"