Technologie

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S kablosuz kulaklık ortaya çıktıXiaomi Mi True Wireless Earphones 2S kablosuz kulaklık

Çok yakında Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S kablosuz kulaklık modeli geliyor gibi görünüyor. İşte ürün hakkında bilinenler;


Xiaomi, uygun fiyatlı modelleriyle kablosuz kulaklık pazarında oldukça dikkat çeken bir firma konumunda yer alıyor. Özellikle Android kullanıcılarına birçok farklı alternatif sunan şirket, şimdi Mi True Wireless Earphones 2S üzerinde çalışıyor. Mi True Wireless Earphones 2’nin yerini alacak model, resmi olarak kayıtlanmış durumda. Buradan elde edildiği üzere Bluetooth 5.0 teknolojisi üstüne kurulan model, kablosuz şarj destekli bir hazneye sahip olabilir deniyor. Bu açıdan sevindiren kablosuz kulaklık hakkında henüz başka bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak tasarımsal olarak Apple AirPods‘a oldukça yakın olacağı tahmin edilen ürün, 2020’nin hemen başında lanse edilebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, kablosuz kulaklık pazarında sağlam rakipler kazanacak

Biliyorsunuz çok yakında OPPO ve Realme imzalı iki yeni kablosuz kulaklık geliyor.  Geçtiğimiz gün ortaya çıkan modellerden OPPO imzalı olan “Enco Free” adına sahip ve üç farklı renk seçeneği taşıyor. Firmanın Reno3 akıllı telefon serisiyle beraber 26 Aralık tarihinde lanse edeceği model, Türkiye’ye de gelebilir gibi görünüyor.  Realme imzalı model ise üç farklı renkte karşımıza çıkıyor. Haznesinin kablosuz olarak şarj edilebileceği belirtilen ve 12 mm “bass boost” sürücüleri ile yüksek performans vadeden model, bağlantı tarafında Xiaomi’nin kulaklığı gibi Bluetooth 5.0 kullanıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun beklenen yeni modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!